Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У «Цуманській пущі» відзначили Всесвітній день туризму

11:32 02.10.2019
267

Третій рік поспіль Ківерцівський національний природний парк «Цуманська пуща» запрошує любителів мандрівок та подорожей відзначити Всесвітній день туризму у екопоході.

Цьогоріч, 27 вересня, разом з 19-ма учасниками з Луцька та Рівного вирушили у 20 кілометровий «Какао-похід по Цуманській пущі»,– інформують у Ківерцівській РДА.

Мандрівка пролягала через урочища Папики, Вілька. Учасники заходу насолодились осінніми пейзажами поліських лісів та боліт, мали змогу оглянути унікальні вікові дерева, серед яких велетенська сосна Веймута та дуб з п'ятьма стовбурами. Окрім того, ознайомились з польовою методикою визначення віку дерев та дізнались про важливість мертвої деревини для екосистем. Не менш цікавою для туристів виявилась історична складова подорожі – залишки австро-угорських фортифікацій часів Першої світової війни, розповіді про довоєнні колонії Нова земля та Вілька Котівська. На привалі на рекреаційному пункті працівники нацпарку приготували гаряче та поживне какао, яким пригощали учасників подорожі.

Як висловилась учасниця походу Ольга Самкевич: «Такі походи сприяють взаємодії людини з природою і людини з людиною. Набуті теоретичні знання набувають практичного втілення, і навіть роблять нас – відвідувачів таких заходів – більш відповідальними. Дуже рада була посмакувати неперевершеним какао з ароматом ліса і поспілкуватися з однодумцями. Це надихає на подальші дії щодо збереження природи. Дякую організаторам і учасникам какао- походу за можливість доторкнутися до скарбів природи і історії.»

Екологічний туризм – є важливим напрямком розвитку туризму в Ківерцівському національному природному парку «Цуманська пуща». Він найбільш привертає тих туристів, яких турбують проблеми екологіїї та збереження довкілля для майбутніх поколінь, покликаний сформувати суспільну свідомість щодо охорони та раціонального використання природних багатств. За визначення МСОП, екологічний туризм або екотуризм – це мандрівка із відповідальністю перед навколишнім середовищем, відносно непорушеними природними територіями, з метою вивчення і отримання задоволення від ознайомлення із природою та культурними пам’ятками, яка сприяє охороні природи, забезпечує «м’який» вплив на навколишнє середовище. Саме тому, за останні декілька років у нашому нацпарку проводились десятки екотуристичних заходів різної тривалості і складності у всі пори року задля привернення увагу до надважливої цінності природо-охоронних територій для майбутнього людства.

Загрузка...
Коментарі
15 жовтня
Сьогодні
Вчора
13.10.2019
12.10.2019
11.10.2019
10.10.2019
09.10.2019
08.10.2019
07.10.2019
06.10.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин