Ківерцівські спортсмени – чемпіони Міжнародного боксерського турніру

07 Листопада 2019, 09:41
2257

В Луцьку відбувся Міжнародний боксерський турнір LUTSK BOXING CUP-2019 пам’яті трьох друзів Василя Лотоцького, Дем’яна Усика та Олега Фурса. Участь у змаганнях, які відбулися в Луцьку24-26 жовтня, взяли близько 250 спортсменів з 17 областей України, а також команди із сусідніх країн Білорусі, Польщі, Молдови та Литви,– йдеться на сторінці Ківерцівської ДЮСШ у Facebook.

Боксери змагалися у чотирьох вікових категоріях – кадети, юніори, молодь та чоловіки. У складах команд виступали діючі переможці і призери світових та європейських змагань.
Місто Ківерці у цих змаганнях представляли вихованці Ківерцівської ДЮСШ: здобувши переконливі перемоги у своїх вагових категоріях Микола ПрокопчукЮрій Дегтяренко та Вадим Байда стали чемпіонами турніру, Григорій Трофимчук та Антон Кльоз програвши лише у фінальній частині змагань посіли 2 місця.