У Ківерцях планують збудувати асфальтобетонний завод

10 Листопада 2019, 12:41
5769

У Ківерцях планують збудувати асфальтобетонний завод поблизу житлового масиву. 

Про це повідомляє Волинська правда. 

Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території для розміщення асфальтобетонного заводу по вулиці Жукова, 21-А в місті Ківерці Волинської області розміщено на сайті Ківерцівської міської ради.

Наразі ківерчани стурбовані, що завод недалеко від житлового масиву містечка. Практично від будинків його відділяє невелика лісосмуга.

«Ми живемо у промисловій зоні. Поряд завод з виробництва поліетиленових виробів. В літку сморід, вікон не відкриваємо. Тепер ще будемо дихати асфальтним пилом, не говорячи про ріст захворювань на рак чи інше», – говорять жителі мікрорайону колишнього заводу Спецлісмаш.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки надаються у письмовій формі до Ківерцівської міської ради (45200, Волинська обл., Ківерцівський р-н, м. Ківерці, вул. Шевченка, буд. 14. Тел.: (03365) 2 26 65, email: [email protected]) у строк, що не перевищує 15 днів з дня оприлюднення цієї заяви.

Пропозиції приймаються до 15 листопада 2019 року.

Читайте також: Підприємства Ківерцівського району найбільше забруднюють атмосферу Волині

Коментарі
10 Листопада 2019, 18:26
В Ківерцях вже колись мали будувати сміттєпереробний завод. Щось його не видно
10 Листопада 2019, 22:09
Асфальтобетонний завод це добре. Хай плани втілюються в реальність. Це і робочі місця, і можливість першочергово в Ківерцях поремонтувати чи побудувати дороги... А те, що частка людей завжди буде проти, так це очікувано. Не буває існування подібного заводу без шкоди для екології. Я, як ківерчанин, за!
11 Листопада 2019, 15:29
Його вже побудували.
11 Листопада 2019, 15:32
Вже збудували.
11 Листопада 2019, 17:08
І де ж його збудували?? Перший раз чую
11 Листопада 2019, 17:09
Василь певно причетний до надання дозволу на будівництво ? Робочі місця ! Ну десяток різноробочих попрацюь там поки пробачте не загнуться . Завод розмістили за 500 метрів від житлової зони , за півтора км . від центру міста . Отримати асфальт на вулицях !першочергово ! Вже мабуть не буде потрібно Ківерці стануть Кривим рогом , в безвітряну погоду це буде пекло . Не даремно ж кажуть його роботу заборонили на всій території польщі , а в Ківерцях будем чекати бітумного щастя ... Давайте дякувати властям за піклування , думаю що нагорода ще їх знайде коли і заводу заборонять працювати і їх притягнуть до відповідальності . Слава Україні !
11 Листопада 2019, 17:10
Вибачаюсь, адресовано Ківерчуку , а не Василю .
11 Листопада 2019, 21:18
Нічого такого не буде.. Не згущуйте фарби. І за Польщу... Невже ви думаєте, що в цілій Польщі немає жодного асфальтного заводу при таких їхніх дорогах і автобанах...? Ніхто ще іншого не придумав.
13 Лютого 2020, 01:17
Заводи є в усій європі , але там дотримуються норм викидів в атмосферу і розміщення їх від житлових зон .Ви хоч вірите що цей останнього покоління , і що його бувшого в використанні але самого екологічного віддали нам , смішно правда ? А він має виготовляти сотні тон в сутки . Смуга лісу в пятсот кроків спасе жителів від токсинів і смороду ?<br/>Це ж злочин !