Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Ківерчани вийшли на телеміст єдності з луганським Сватово

11:32 28.01.2017
1008

Зв'язок з містом-побратимом на сході влаштували через скайп.

Ківерцівська мерія 20 січня влаштувала урочистості до Дня Соборності України. Упрограмі свята був концерт і флеш-моб «Схід і Захід – разом!» за участю дітей. Про це повідомляє Голос громади.

Участь у телемості взяли жителі міста Покровськ Донецької області та села Зведенівка Шаргородського району Вінницької області. Територіальні громади кожного з населених пунктів підготували урочисті вітання до Дня соборності, які ківерчани могли бачити на великому екрані на площі ім. Чорновола.

Зі словами привітань до учасників телемосту звернулися перші особи Ківерць і району.

«Україна соборна в серці, в душі і в розумі кожного українця, тому ми – непереможні!», — наголосив Ківерцівський міський голова Володимир Жгутов.

Інші учасники телемосту теж підготували урочисті вітання з нагоди державних та Різдвяних свят своїм побратимам із Волині.

Наприкінці свого привітання Сватівська міська рада запропонувала започаткувати новий проект «Рушник єдності».

Суть проекту полягає в тому, що сватівські майстрині вишивають половину рушника українським орнаментом Слобожанського краю, а потім передають естафету майстриням міста Ківерці, які закінчать вишивку рушника волинським орнаментом. Сватівський міський голова запропонував громадам Покровська та Зведенівки теж приєднатися до цієї акції.

Наприкінці заходу відбулося поетичне єднання українського слова, яке нам дісталося у спадщину від великого українського поета Т.Г. Шевченка. Усі учасники телемосту єдності по черзі зачитали відомий твір Кобзаря «І мертвим, і живим, і ненародженим землякам моїм в Украйні і не в Украйні моє дружнєє посланіє».

Коментарі

Надія Корнійчук краєзнавець

16:21 30.05.2018

Підтримую дружні зв'язки, спілкування молоді Волині (ЗАХОДУ) за Сходом. Требе ще частіше й енергійніше підтримувати такі проекти! Ми одна країна. Коли б це було чверть віку тому, як постала незалежна наша держава, то не було б війни і стільки жертв, як сталось тепер. СХІД УКРАЇНИ ТРЕБА ОСВОЮВАТИ, ПРОСВІЩАТИ, ДІЛИТИСЬ ДУШЕЮ Й СЕРЦЕМ, ЦЕ НАША ЗЕМЛЯ, НАШІ ЛЮДИ. ЖАЛЬ, ЩО ЗРОСІЙЩЕНІ, ТРЕБА НАВЕРТАТИ ЇХ ДО НАЦІОНАЛЬНИХ ЦІННОСТЕЙ! А головне: навертати до справедливої нашої історії.

23 лютого
Сьогодні
Вчора
21.02.2019
20.02.2019
19.02.2019
18.02.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин