Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Цумань: відбувся зимовий екопохід

11:00 07.02.2017
1566


Екопохід, приурочений до Міжнародного дня водно-болотних угідь пройшов 5 лютого територією національного парку "Цуманська пуща" та прилеглими територіями протяжністю 20 кілометрів.

В екомандрівці взяли участь 15 осіб, серед яких були волонтери, громадські активісти та журналісти. Гідами були працівники парку - начальник відділу еколого-освітньої та рекреаційної роботи Павло Савчук та інспектор відділу охорони Петро Дубина. Про це повідомляє Ківерцівський національний природний парк "Цуманська пуща" на своїй сторінці у Facebook.

Маршрут подорожі почали із залізничної станції "Новостав". На першій зупинці оглянули випрямлене каналізоване русло річки Стубла. Затим попрямували засніженими місцинами до річки Путилівка, де пройшлись уздовж її заплави. Перейшовши дерев`яний місток, попрямували через село Яківці. І ось, на рекреаційному пункті "Холодок" серед соснового лісу зупинились на привал.

Опісля неподалік санаторію "Пролісок", зійшли на водосховище, де кілька кілометрів прокрокували по льоду. Звідти рушили до екологічної стежки "Горинські крутосхили", де прогулялись мальовничими кручами над річкою Горинь.

Екоподорожі посприяли настрій і погода.

Для довідки:

Річка Путилівка – притока річки Горинь. Частково протікає в межах території парку "Цуманська пуща". Довжина - 57 кілометрів. Впадає в річку Горинь неподалік села Жобрин. В межах Волинської області протікає через селище міського типу Олика, Цумань, села: Башлики, Дубище, Грем`яче та Яківці. Має кілька приток, найбільша з них Осниця.

Долина трапецієподібна, завширшки до 4 кілометрів. Заплава завширшки 130—500 метрів, заболочена. Річище звивисте, завширшки від 2—3 метри (у верхів'ї) до 8—20 метрів (у пониззі). На значній протяжності річище випрямлене і поглиблене.

Узбережжя частково заболочене та заросле вільхою та чагарниками. Подекуди зустрічаєтья бересклет та калина.Коментарі
24 квітня
Сьогодні
Вчора
22.04.2019
21.04.2019
20.04.2019
19.04.2019
18.04.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин