Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Старі улюблені пісні, душевні розмови і смачне чаювання – ківерцівська молодь знайшла заміну клубам і випивці

18:00 19.02.2017
2199

Організація «YOUth Active.Ківерці» порадувала активних ківерчан «Майже квартирником».

Серед цих юних людей було відчуття сім’ї. Всі почували себе вільно і невимушено, ніби серед дружньої компанії, яка давним давно все знала одне про одного. Мабуть, саме тому захід назвали «Майже квартирником».

Захід відбувя 18 лютого о 19 годині у приміщенні Центру соціальних служб сім'ї та молоді.

Тут зібралися і старшокласники, і студенти, і ті, хто вже працює.

«Чому майже квартирник ? Тому що ми не в квартирі. Колись на таких квартирниках символічно збирали по одній гривні. Ми вирішили зробити це зовсім безкоштовно», – зазначила одна з організаторок і учасниць дійства Ірина Савчук.


Умовно невеличка кімнатка ділиться на 3 зони. Біля зони фотографій всі охочі змогли побачити, як весело розважались і працювали «YOUth Active.Ківерці» та сфотографуватись на пам’ять. Ще одна зона – це зона з мольбертами, на яких написані початки пісень. Завданням гостей було дописати ці пісні до кінця зустрічі, аби потім заспівати всією компанією. Була тут і зона з чаєм, де кожен міг підійти зігрітися теплим напоєм і пригоститися смаколиками.Зрештою, чи не найголовнішою зоною стало місце, де піснями і щирими словами розважають гостей. Те, що відбувалося на цій сцені важко назвати концертом, а радше успішною імпровізацією не «за сценарієм».
На початку дует Іри і Ксюши (Ірина Савчук і Оксана Чміль) під власну гру на гітарах, заспівали всіма знані й улюблені пісні. Інколи вони самі обирали, яку пісню заспівати, а інколи їм допомагали самі глядачі й інші учасники.

«Чесно, Ксюша була в мене репетитором англійської. Нас звели наші мами. Треба було готуватися до ЗНО з англійської, а з англійської все погано. От і мама порадила мені Ксюшу», – розповіла Іра.
Далі, окрім вже відомих пісень, власну музику й пісні представили, як їх назвали попередні дівчата, «Рібяткі». Веселі хлопці і їхня вокалістка Анастасія Пономарьова не тільки порадували красивим співом і музикою, а й до сліз кумедними життєвими історіями.


Це був справжній квартирник, адже будь-хто міг вільно про щось запитати чи пожартувати.

І хто б що не казав, та наше молоде покоління вкотре доводить, що гарний відпочинок це далеко не нічні клуби з випивкою.

Для довідки:

Квартирник — концерт, який проводиться в домашніх умовах в звичайній квартирі, майстерні. В СРСР квартирниками називали підпільні виступи заборонених груп і виконавців.

Наприкінці 1970-х - початку 1980-х в СРСР починають поширюватись квартирники, і набирають поширення до кінця 1980-х років. На таких квартирниках музиканти і рок-групи могли не офіційно давати публічні виступи, оскільки через конфлікт з культурною політикою СРСР влаштовувати офіційні концерти чи давати виступи вони не могли.
Текст: Антоніна АНДРІЙЧУК

ФОТО: Іванна ПЕТРИНА

Коментарі
23 квітня
Сьогодні
Вчора
21.04.2019
20.04.2019
19.04.2019
18.04.2019
17.04.2019
16.04.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин