Ківерцівські боксери вибороли перемогу та кращі місця

03 Березня 2017, 13:00

Юні спортсмени гідно представили рідний район на Відкритому турнірі з боксу серед юнаків пам’яті П. Дмітрієва 23-26 лютого в місті Рівне.

В змаганнях взяли участь понад 120 учасників. Про це повідомляє спільнота у Vk «Ківерцівська Дюсш».

Серед учасників були чемпіони та призери чемпіонатів України та Європи з Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Рівненської, Волинської, Хмельницької областей.

Ківерцівську Дитячо-юнацьку спортивну школу представляли спортсмени відділення боксу: Владислав Стельмащук, Віталій Собуцький, Максим Музичук, Микола Прокопчук та Ігор Радчук.

1 місце у ваговій категорії 60 кілограм посів Владислав Стельмащук. Срібло у ваговій категорії 69 кілограм виборов Віталій Собуцький.  Максим Музичук у ваговій категорії 46 кілограм, Микола Прокопчук у ваговій категорії 54 кілограм та Ігор Радчук у ваговій категорії 63 кілограм посіли 5 місця.

Спортсменів до змагань підготував тренер-викладач з боксу О.В Грабовський.