Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

«Лісова пісня»: ківерчанам пропонують акційні ціни, безкоштовне оздоровлення за кошти соцстраху і спеціальні пропозиції чорнобильцям

13:50 11.03.2017
1473

Санаторій «Лісова пісня» отримав замовлення на суму понад 3 мільйони гривень на послуги з відновлювального лікування застрахованих осіб.

Застраховані особи мають можливість за кошти соціального страхування пройти курс відновного лікування після перенесеного інфаркту міокарда, інсульту, травми, або ті, хто хворіє гіпертонічною хворобою, стенокардією, має проблеми з хребтом та суглобами. Путівку можна одержати безпосередньо в лікарні після стаціонарного лікування на весь курс реабілітації в санаторії видається лікарняний лист, а отже, відпустка на період перебування в санаторії не потрібна.


Не дивлячись на те, що в минулому році волинські ліквідатори та від Чорнобильської катастрофи були позбавлені можливості оздоровлюватись в «Лісовій пісні», тепер оздоровниці іде на доброчинний крок і дає можливість з 1 березня до 30 квітня та з 1 жовтня і до кінця року цим категоріям людей підлікуватися і оздоровитися в санаторії без будь-яких доплати, які гарантує на путівку держава.

Що ж до тих, хто бажає більше уваги приділити відпочинку, а не лікуванню,і поніжитись на пляжі озера Пісочне, зможуть здійснити своє бажання, доплативши власні кошти до путівки, оскільки державна путівка не покриває собівартості перебування пацієнта в лікувальному закладі.


Гарні новини також і для тих, хто хоче придбати путівку за власні кошти. Адже з 1 березня по 30 квітня санаторій оголосив акційну ціну 349 гривень за добу.

Лікування в досвідчених кваліфікованих спеціалістів з використанням сучасної лікувально – діагностичної апаратури, новітніх методів та методик в тому числі фітотерапії, грязелікування, лікування в соляній камері, ударно-хвильова терапія, підводне ви тяжіння. Проживання в комфортабельних номерах, 4-х разове харчування, цікава культурна програма та чисте лісове повітря. Все це дасть можливість нашим пацієнтам оновитись фізично та духовно, налаштуватись на позитивні емоції.

Коментарі
24 серпня
Сьогодні
Вчора
22.08.2019
21.08.2019
20.08.2019
19.08.2019
18.08.2019
17.08.2019
16.08.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин