Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Психлікарня в Олиці
Психлікарня в Олиці

В Олиці посилили карантинні обмеження

10:13 24.05.2020
4757

У селищі Олика посилили карантинні обмеження у зв'язку зі спалахом коронавірусу.

Таке рішення прийняли на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у п'ятницю, 22 травня. Про це інформує пресслужба Ківерцівської РДА.

Зокрема, розглянули питання про вжиття протиепідемічних заходів, пов’язаних з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території Олицької селищної ради. З метою локалізації вогнища захворювання, прийняли наступні рішення:

  • заборонити функціонування роздрібних, агропродовольчих, стихійних ринків, на території селищної ради відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»;
  • організувати проведення дезінфекційних заходів у жилих, виробничих, навчальних, санітарно-побутових та інших приміщеннях, будівлях і спорудах;
  • вжити додаткових заходів до виявлення та обслуговування одиноких осіб та осіб, які одиноко проживають, серед громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, осіб, які перебувають на самоізоляції, та організувати належний соціальний супровід.

Директору комунального підприємства «Волинська обласна психіатрична лікарня м.Луцька» рекомендували стаціонари та відділення перевести в закритий режим із постійним цілодобовим перебуванням персоналу без виходу за територію закладу на найближчі 14 днів із відповідною організацією харчування, побуту, санітарно – гігієнічних заходів та відповідною оплатою медичних працівників та обслуговуючого персоналу (при можливості 300% до окладу). Здійснювати обстеження методом ПЛР 100% працівників закладу та пацієнтів з метою відокремлення хворих від здорових. Дефіцит кадрів, який, можливо, виник у відділенні в смт Олика, покрити за рахунок працівників, що працюють в інших структурних підрозділах КП «Волинська обласна психіатрична лікарня м.Луцька» Волинської обласної ради із організацією їх довезення.

Читайте також: Найбільше хворих на коронавірус у Ковелі та на Ківерцівщині, – Тетяна Щербак

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
16 липня
Вчора
14.07.2020
13.07.2020
12.07.2020
11.07.2020
10.07.2020
09.07.2020
08.07.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю