Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Ківерцівське підприємство інформує про намір захищати власну честь, гідність та ділову репутацію

12:37 27.05.2020
2115

Підприємство «ФРУКТИ ПОЛІССЯ», яке працює на території Ківерцівського району, інформує про намір захищати власну честь, гідність та ділову репутацію.

Відповідне повідомлення надійшло у редакцію Район.Ківерці у середу, 27 травня. Текст оголошення подаємо без змін.

***

Товариство з обмеженою відповідальністю «ФРУКТИ ПОЛІССЯ», код ЄДРПОУ 40976108 (надалі – Товариство), є зареєстрованою юридичною особою, суб’єктом господарювання.

Товариство здійснює діяльність з вирощування ягідних культур на земельній ділянці площею 53,4417 га. розташованій у Ківерцівському районі Волинської області, за межами населених пунктів Омельненської сільської ради (Тростянецька ОТГ). Для забезпечення господарських потреб товариства, на території господарства проводитися будівництво будівель сільськогосподарського призначення.

Свою діяльність Товариство провадить прозоро, відкрито для громадськості та виключно в правовому полі з дотриманням усіх норм чинного законодавств, що регламентують вказану вище діяльність, а також з отриманням необхідних дозволів та погоджень у відповідних компетентних органах державної влади та місцевого самоврядування.

Вищенаведена господарська діяльність Товариства сприяє створення нових робочих місць, збільшенню інвестицій в економіку України, та надходження коштів у бюджети різних рівнів.

У зв’язку з чим, повідомляємо про недопустимість поширення необґрунтованої, бездоказової та недостовірної інформації про діяльність Товариства, а також необґрунтованих звернень в державні органи, що може призвести до перешкоджання та призупинення діяльності Товариства.

Поширення недостовірної інформації про Товариство, порушує майнові та немайнові права Товариства та завдає шкоди діловій репутації.

Поширення необґрунтованої, бездоказової та недостовірної інформації про діяльність Товариства буде розцінюватись Товариством, як перешкоджання (протидія) законній господарській діяльності, що змушуватиме останнє відстоювати свої права та інтереси, в тому числі шляхом звернення до правоохоронних та судових органів та притягнення осіб, що поширили недостовірну інформацію про Товариство та здійснюють протидію законній господарській діяльності до відповідальності, у тому числі із відшкодуванням матеріальної шкоди.

Ми відкриті для діалогу, а тому свої пропозиції та зауваження щодо діяльності Товариства просимо надсилати за адресою: 33016, Рівненська обл., м. Рівне, вул., Будівельників, буд., 6-В.

Читайте також: В Україні кількість офіційних безробітних перевищила півмільйона

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
16 липня
Вчора
14.07.2020
13.07.2020
12.07.2020
11.07.2020
10.07.2020
09.07.2020
08.07.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю