Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

До Дня Конституції нагородили працівників району

13:04 27.06.2020
3654

Напередодні Дня Конституції України керівники Ківерцівщини вручили нагороди представникам трудових колективів району.

Вітаючи нагороджених голова районної державної адміністрації Алла Гонтар зазначила, що наша Конституція, у порівнянні з основними законами інших держав, найгуманніша щодо захисту прав людини. Про це інформують у пресслужбі РДА.

«Саме людина, її здоров’я, честь, гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю у державі. Обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її положень. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України та зробити своє життя кращим», – сказала Алла Гонтар.Почесною грамотою Ківерцівської районної ради та Ківерцівської районної державної адміністрації за зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня Конституції нагородили:

  • Аліну Сачанюк, провідну фахівчиню з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Ківерцівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості;
  • Інну Хмілевську, секретарку судового засідання апарату суду Ківерцівського районного суду.


Подяку голови Ківерцівської районної ради та Ківерцівської районної державної адміністрації за вагомий внесок у справу виховання, соціального захисту та підтримки дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, активну громадську позицію та з нагоди Дня Конституції оголосили колективу ПЗ «Дитячий будинок «Дім затишку» с.Дерно (директор Олександр Мельник).

Читайте також: Ківерчанин отримав нагороду від президента України
Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
7 липня
Вчора
05.07.2020
04.07.2020
03.07.2020
02.07.2020
01.07.2020
30.06.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю