Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Алла Гонтар
Алла Гонтар

Жителі Ківерцівського району можуть подавати пропозиції щодо святкування 29 річниці Незалежності України

13:00 25.07.2020
3742

Голова районної державної адміністрації Алла Гонтар провела засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора та 29 річниці Незалежності України.

Про це інформує Ківерцівська РДА.

Під час засідання обговорили пропозиції щодо заходів із відзначення в районному центрі державних свят. Урочисті заходи заплановали на 23 та 24 серпня. Голова райдержадміністрації акцентувала на організації офіційної церемонії урочистого підняття Державного Прапора України за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськості перед приміщенням райдержадміністрації, проведенні тематичних заходів, спрямованих на популяризацію державних символів України

Доручено забезпечити, у дні державних свят, урочисте покладання квітів до пам’ятних знаків та пам’ятників видатним діячам українського державотворення, борцям за свободу і незалежність України у ХХ столітті, загиблим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях. Належну увагу приділити святковому оформленню населених пунктів району, адміністративних будинків органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, приміщень державних установ, підприємств, організацій, з широким використанням державних символів, зокрема Державного Прапора України.

Громадські організації та активних жителів району запрошують долучитися до планування заходів, присвячених відзначенню Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. Своїми ідеями та інформацією про наміри проведення громадськими організаціями власних заходів просимо ділитися за електронними адресами: [email protected], [email protected] Пропозиції приймаються до 7 серпня 2020 року.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
9 серпня
Сьогодні
Вчора
07.08.2020
06.08.2020
05.08.2020
04.08.2020
03.08.2020
02.08.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю