Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Алла Гонтар
Алла Гонтар

У Ківерцівському районі позбавлять батьківських прав маму п'яти дітей

16:30 02.08.2020
4395

Голова Ківерцівської районної державної адміністрації Алла Гонтар провела засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Про це інформує Ківерцівська РДА.

31 липня комісія розглянула сім питань. Чи не найважливішим з них було питання щодо доцільності позбавлення батьківських прав матері п’яти дітей. Четверо дітей були відібрані від неї ще у 2019 році, а найменшу дитину, якій виповнився лише один місяць, було негайно відібрано від горе-матері нещодавно, оскільки існувала загроза життю та здоров’ю дитини в зв’язку з не забезпеченням основних її потреб, в тому числі і медичною допомогою. На сьогоднішній день дитина знаходиться в безпеці та під наглядом медичних працівників.

Голова комісії Алла Гонтар зауважила, що матір дітей не лише не виконала попередньо наданих рекомендацій, а й своєю поведінкою неодноразово наражала уже новонароджену дитину на небезпеку, що є неприпустимо та не може бути виправдано.

Враховуючи обставини справи, подані матеріали та зауваження усіх суб’єктів взаємодії, було прийнято рішення, підтримане усіма членами комісії, про доцільність позбавлення громадянки батьківських прав.

Окрім того, в ході засіданні розглянуті й інші питання, а саме: про визначення місця проживання дитини з матір’ю та п’ять питань щодо надання дозволів на вчинення правочинів відносно житлових та майнових прав дітей.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
27 вересня
Вчора
25.09.2020
24.09.2020
23.09.2020
22.09.2020
21.09.2020
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю