Як обирали кращих тенісистів Ківерцівщини

10 Травня 2017, 19:24
1556

Понад 30 спортсменів взяли участь у змаганнях.

У Ківерцівській дитчо-юнацькій спортивній школі 6 травня провели відкриту першість Ківерцівської спортшколи з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2006-2007 років народження і молодших. Про це повідомляє Ківерцівська райдержадміністрація.

Серед старшої вікової групи переможцями та призерами змагань серед дівчат стали юні тенісистки із Луцької ДЮСШ № 2. 1 і 2 місця вибороли сестри Олексадра  та Юлія Новохацькі3 місце Божена Кравчук. Серед юнаків 1 місце виборов Максим Пилипчук із Ківерцівської ДЮСШ.

У молодшій  віковій групі серед дівчат золото та бронзу здобули Евеліна Хмілевська та Юлія Оліферчук із Ківерцівської ДЮСШ. Срібло отримала Кіра Лемкова із ДЮСШ № 2 міста Луцьк. Серед юнаків переможцями стали вихованці Луцької ДЮСШ: Ілля Голоднюк (1 місце), Андрій Боровський (2 місце) та Ілля Острий  (3 місце).

Призерів та переможців змагань нагородили грамотами та медалями.