Як маніпулює Тростянецький Ковальчук у своїх агітках

15 Жовтня 2020, 16:22
10949

Брудні технології та свідома маніпуляція – саме такі методи використовуються у передвиборчій боротьбі за крісло очільника Ківерцівської об'єднаної територіальної громади.

В агітці кандидата на посаду Ківерцівського міського голови Олександра Ковальчука опубліковано слова директора Тростянецької школи І-ІІІ ступенів Миколи Глинського, який начебто засвідчує свою підтримку пану Ковальчуку.

Однак, дозволу про використання фото та начебто прямої мови, у Миколи Глинського ніхто не запитував. Щобільше, ніякого інтерв’ю на підтримку Ковальчука Глинський не давав, адже балотується у депутати до Ківерцівської міської ради від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» та на посаду Ківерцівського міського голови підтримує нинішнього голову Ківерцівської об'єднаної територіальної громади Володимира Жгутова, який також йде від команди «ЗА МАЙБУТНЄ».

Про те, що його авторитетністю ось так зухвало скористався Олександр Ковальчук тихцем, Микола Євгенович дізнався вже тоді, коли агітку почали роздавати у селах.

Свою позицію Микола Глинський озвучив і на зустрічі з виборцями у селі Тростянець цими днями, де одне із перших питань, яке прозвучало, власне, і стосувалося інциденту з агіткою Ковальчука.

«Єдиним кандидатом, якого підтримую, є Володимир Жгутов, і згоди на розміщення начебто моїх слів в агітматеріалах Ковальчука я не давав»,  наголосив під час зустрічі з людьми Микола Глинський.

У цій же агітці пан Олександр декларує свої життєві принципи, серед яких зазначає, «чесність» та «людяність».

Але, вочевидь, написане абсолютно протилежне його вчинкам. І його агітка – далеко не єдиний приклад такої «чесності».

Команда кандидатів у депутати Ківерцівської міської ради партії «ЗА МАЙБУТНЄ» закликає пана Олександра Ковальчука публічно пояснити таке відверте маніпулювання і нагадує, що принципи потрібно не лише декларувати, але й дотримуватися, тип паче, коли так «щиро» про це обіцяєш.

Коментарі
15 Жовтня 2020, 20:51
Хто автор цього матеріалу і чому про це не каже сам Глинський? Прошу редактора сайту дати відповідь.
15 Жовтня 2020, 21:07
Якщо це правда-одне питання але якщо брудна технологія конкурентів то адміністратора сайту за такі речі притягнути до суду. Як можна такий замовний матеріал розміщувати без підпису автора ?
15 Жовтня 2020, 21:11
Студенте, автор має право публікуватися анонімно. Щодо Глинського — краще звернутися з таким питанням до нього. Підкреслюю, що матеріал рекламний (вказано у тегах)
15 Жовтня 2020, 21:31
То я маю право анонімно друкувати видумані,компроментуючі матеріали? І це буде рекламний матеріал ?
15 Жовтня 2020, 21:39
Подивіться матеріал розміщений у ФБ про Тростянецьку громаду на 5 хв де Глинський як говорить про Ковальчука. А Ковальчуку рекомендую дійсно звернутися до суду на замовні матеріали
15 Жовтня 2020, 21:55
Усі вчителі Тростянецької школи, в тому числі і Глинський-підтримуємо Ковальчука
15 Жовтня 2020, 21:57
Від нього тількі такого можна чекати
15 Жовтня 2020, 22:09
http://ukrinfo.org.ua/розрита-могила-на-волині-очільник-гро/
15 Жовтня 2020, 22:47
В статті вказана пряма мова. Навіть логіку включити: як може кандидат від іншої партії підтримувати публічно конкурента? А Ковальчук не вперше бреше. Це його стиль. Страшно, коли такі при владі
16 Жовтня 2020, 00:38
Масштаби виставлених ділянок на продаж Ковальчуком вражають. Тепер ясно звідки такий "прогрес".А як земля скінчиться де гроші брати буде? Чи крім "гуляй на останнє" ще щось є?
16 Жовтня 2020, 01:03
Коля, а де Ваша логіка??? Як може директор Тростянецької школи, будучи в Тростянецькій ОТГ, підтримувати голову Ківерцівської ОТГ - Жгутова, який в Тростянецькій школі протягом останніх мінімум 10-ти років жодного разу не бував, а в Ківерцівській ОТГ, якби міг - закрив би всі заклади, які не приносять коштів (і в першу чергу освітні заклади). Хіба тому що так партія сказала??? А на фото - це аж вся кількість людей, які підтримують Жгутова? <br/>Такі люди як директори шкіл є заручниками політики і це не поодинокі випадки.
16 Жовтня 2020, 01:14
У фейсбуці чітко Глинський підтримує Ковальчука, це видно і чути в ролику. Але краще щоб він сам про це сказав в коментарях коли появився такий матеріал. На мою думку-конкуренти не дрімають, обливають брудом, пишуть замовні статті , а сайт друкує все підряд
16 Жовтня 2020, 01:14
Жгутов принаймі розуміє що таке освіта.А те що Ковальчук школи не закрив, так просто через те що не встигав за дєрєбаном землі,піску і лісу цим займатись.
16 Жовтня 2020, 01:27
Майбах організував бурю в склянці води. Хто не знає Глинського .Він всіх підтримує і правильно робить.Голосування анонімне .Йдіть з ним в кабінку і подивіться.
16 Жовтня 2020, 01:28
16 Жовтня 2020, 01:32
Майбах організував бурю в склянці води. Хто не знає Глинського .Він всіх підтримує і правильно робить.Голосування анонімне .Йдіть з ним в кабінку і подивіться.
16 Жовтня 2020, 01:34
Майбах організував бурю в склянці води. Хто не знає Глинського .Він всіх підтримує і правильно робить.Голосування анонімне .Йдіть з ним в кабінку і подивіться.
16 Жовтня 2020, 11:24
Оце так новина
16 Жовтня 2020, 11:59
Усі хто був на зустрічі з Жгутовим-мешканці Тростянця і усіх ми бачимо на фото і знаємо їх. Усі вони підтримують Ковальчука або Ткачука але не Жгутова, в тому числі і Глинський. А матеріал розміщений командою Жгутова. Не личить так шановний кандидат поступати і гроші які ВИ почали роздавати-ганьба ВАМ
16 Жовтня 2020, 13:04
Питання у тому, що використовувати на агітці начеб то слова людини без її згоди - це підло і низько. Всі розуміють технологію щодо лідерів думок. Але якщо Ковальчук такий шикарний і чесний, і людяний, то чому в Глинського дозволу не спитав?
16 Жовтня 2020, 17:57
Баба Люда буде писати і на захист чорта, аби гроші платили. Але сама себе намахала тими рекламками ковальчуковими. Виходить, Глинський брехун? На агітці пише від його імені одне , перед людьми він зовсім інше каже. То вірити написаному бабою Любою, чи сказаному поважним чоловіком? Хто &amp;quot;брав інтерв`ю&amp;quot; в Глинського на підтримку Ковальчука, нехай візьме ще раз на відео. Отоді повірю і проголосую.
16 Жовтня 2020, 18:00
І грошів дайте. Неважно хто.
16 Жовтня 2020, 22:02
Де Глинський? Чому мовчить? Чому не скаже правду як було? Чи далі буде брудна, анонімна, брехлива переписка?
16 Жовтня 2020, 23:58
Глинський вже отримав від МАЙБАХІВ і буде мовчати
17 Жовтня 2020, 01:52
А Майбахи всім виборцям дають чи тільки тим хто за них голосує? Шкода тих людей що пішли в ту партію
17 Жовтня 2020, 10:58
Ковальчук опасний &amp;quot; ТІП&amp;quot;.
17 Жовтня 2020, 12:10
Бідному Жгутову, нема чим похвалитися за стільки років на посту мера, то він і займається такими речами, як він нам сказав на зустрічі, <br/>весь час працює...<br/>Він не за сидівся...<br/>А до критики він звик... <br/>А що ще має сказати, як дороги прибирає, як їх ремонту, як садки не відкривав (в Луцьку працюьть а в Ківерцях до дупи, економія)<br/>То і займається команда якій Палиця довіряє чорним піаром.
17 Жовтня 2020, 13:03
Ти напевно з тієї команди Майбахів Жгутова , що розвозить гроші по району? Чи разом з ним з Луцька приїзжаєш на заробітки в Ківерці і село вам до дупи? Приїдь до нас в Тростянець і побачиш що зроблено. Заробітчани геть з Ківерець
17 Жовтня 2020, 15:14
Аферист Ковальчук. <br/>Чому він сховав свої джипи, а почав їздити на китайчику. Заганяє пісок , дрова махлячить чим може. <br/>ЖУЛІК
17 Жовтня 2020, 15:14
Аферист Ковальчук. <br/>Чому він сховав свої джипи, а почав їздити на китайчику. Заганяє пісок , дрова махлячить чим може. <br/>ЖУЛІК
17 Жовтня 2020, 15:31
Наша проблема що ми постійно вибираєм ідіотів!!!
17 Жовтня 2020, 15:42
Підтримую
17 Жовтня 2020, 20:16
Патріоти грязними справами не займаються-не обливають біл-борди конкурентів, не друкують брехливу інформацію, не ховаються за спинами, не використовують чужі здобутки в своїх інтересах. Ковальчук на зустрічах має що сказати і про село і про місто, їздить на тому-що має, не прикривається партіями так як інщі його конкуренти
17 Жовтня 2020, 21:55
Як продав Жгутов земельну ділянку що належить дитячому садку №2 Чайці в обмін на голоси від ЄХБ? Без конкурсу, без аукціону.
17 Жовтня 2020, 22:30
Хіба тільки землю садочка? А скільки років пустує приміщення залізничного садочка? А скільки разів їздив по Ківерцях пенсійний? Зате своїй Олі Поліщук виділив і ділянку і дорогу з бруківки зробив
17 Жовтня 2020, 23:16
Ми їздемо на заробітки в Польшу, а Жгутов в Ківерці ?
17 Жовтня 2020, 23:56
Так він їздить а ми за це платимо, Крупник до церкви на Жигулі з комунгоспу, так і жевемо, і шукаємо кошти...
17 Жовтня 2020, 23:59
Так мер здаєттся у відпустці, але службове авто пз його дупою невідємне... Чи то лише мені так здаєттся? Шановні кандидати напишіть скаргу в прокуратуру...
17 Жовтня 2020, 23:59
Так мер здаєттся у відпустці, але службове авто пз його дупою невідємне... Чи то лише мені так здаєттся? Шановні кандидати напишіть скаргу в прокуратуру...
18 Жовтня 2020, 00:28
До речі, а яка доля інфекційної лікарні в м. Ківерці?
18 Жовтня 2020, 01:22
Інфекційну лікарню Жгутов продав Соколам, клуб в Сокиричах продано, землю біля школи №1 продано. Гроші в Жгутова є- так що голосуй не голосуй-всерівно получиш Жгутова
18 Жовтня 2020, 12:30
Я корінний Ківерчанин але зараз проживаю в столиці, рідко приїзжаю в Ківерці але те що було 10-15 років тому і те занедбано. А було наше місто найкраще в області, пам&amp;quot;ятаю перші місця присуджквали, а тепер що сталося? Де мер, комунгосп інші структкри ? Шкода дуже шкода і обідно
18 Жовтня 2020, 23:39
Жгутов і Ковальчук себе показали що вони два чоботи пара. Може хватить ходити по тим самим граблям і чекати чуда? В списку є інші кандидати. Дайте їм шанс і контролюйте їх роботу. А то Жгутов критики взагалі не слухає а Ковальчук одні матюки та кулаки розпускає.
19 Жовтня 2020, 22:37
Хто знає з якої години будуть виплачувати за голоси Жгутова?
19 Жовтня 2020, 22:39
&amp;quot;Страшне перо не в гусака&amp;quot;
20 Жовтня 2020, 10:24
За декларацією минулого року Ковальчук заробив 352 313 грн. Дружина Ковальчука - 111 005грн. Також вони придбали автомобіль Mitsybisi ASX 2013 року, вартість якого коливається в межах їх сукупного доходу за рік.За що живуть, заправляють машину і за що був збудований будинок на Жабці вартістю 1,5млн, про який цей кандидат розказував людям під час агітації?(інформація загально доступна)
20 Жовтня 2020, 20:20
Розумнику порахуй- 15 років трудового стажу по 350 000=5 250 000, дружина-10 років трудового стажу по111 000=1 111 000, а разом скільки буде? Ніколи не рахуй чужих грошей бо сам бідний будеш
20 Жовтня 2020, 21:03
це писав той що живе на гроші які дає Жгутов перед виборами, бо працювати, думати не хоче.
20 Жовтня 2020, 22:12
Дякую. Порахували. Згідно декларації 2017року -107 066грн, 2019 - 254 236грн. Від кожної суми -20% податку. Mitsubishi ASX 2013 року 200000 грн, хоча його вартість 400000-500000грн. І п'ятнадцять років тому Олександр Миколайович був на прикордонній службі де підприємницькою діяльністю займатись не можна. Гроші не чужі а платників податків, тому Ковальчук і подає декларації як і Жгутов.
21 Жовтня 2020, 00:16
Стаття від 18.06.2020 &amp;quot;Машини,земля,гроші:&amp;quot; про статки усіх голів ОТГ району згідно поданих ними декларацій. Олександр Миколайович неодноразово, при багатьох зустрічах наголошував про свої великі статки, будинки і машини.Але в декларації цього майже не має,лиш зарплата і дві машини.Єдиний голова який задекларував найменше майна, тому і цікавий. Виходить шо людина яка нам розказує про своє багатство - балабол який не відповідає за свої слова і зводить наклеп на самого себе.
21 Жовтня 2020, 17:21
Ковальчук неодноразово нам наголошував у 2019 році,що отримує 12 тис грн на місяць зарплати від платників податків і що він не такий як Жгутов, що нарісовав собі трицарік.Ми вам вірили. Але згідно вашої декларації яку ви подали 17.03.2020 за 2019 рік, ви заробили 352 315 грн, тобто 29 359 грн на місяць.&amp;quot;Наглий і жадний&amp;quot;Жгутов 18.05.2020 року задекларував 344 994 грн за 2019 рік, тобто 28 749 грн на місяць. Виходить Ковальчук за 2019 рік заробив більше від Жгутова на 7 321 грн.Вам взагалі хоть чомусь вірити можна?А ще обіцяли робити безплатно на громаду а самі в той час мали більше від опонента. Да Жгутов хоть землю та будинки задекларував. А ви де живете, в машині? Якщо майно набуте законно, не має чого боятись його задекларовувати.
22 Жовтня 2020, 00:58
А хіба може незалежне ЗМІ висвітлювати в односторонньому порядку одного кандидата?
22 Жовтня 2020, 17:25
Яке воно там незалежне те ЗМІ. Хто платить гроші той замовляє музику. Стаття має чітку мету
22 Жовтня 2020, 17:33
Підписатися адміністратором цього сайту може будь хто. Я не адміністратор, але можу підписатись як завгодно, що й демонструю
22 Жовтня 2020, 23:25
Сайт має назву Район.Ківерці. А не НАВПАКИ.Декларація подавалась головами ОТГ електронно і є в загальному доступі в інтернеті.Чи може хтось хакнув інфу і дописав їм зарплати і повитирав дані про хати за які Ковальчук на ліво і на право вихвалявся?А яка реакція має бути на багаті і пишні розповіді голови і на бідну декларацію?