Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На реалізацію заходів з освіти передбачили 1,7 мільйона гривень

12:26 07.01.2021
891

Захищати кошторис галузі прийшла начальник управління освіти та науки ОДА Людмила Плахотна.

Згідно із пояснювальною запискою до проєкту бюджету, на 2021 рік головному розпоряднику коштів–управлінню освіти і науки облдержадміністрації передбачені видатки в загальному обсязі 967,5 млн. гривень. Це на 52 млн. гривень більше від показників нинішнього року.

Джерела фінансування – різні. Зокрема, 313 млн. гривень – освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, 16 млн. гривень – субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, 65 млн. гривень – додаткової дотації з державного бюджету обласному бюджету на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я, 516 млн. гривень – кошти обласного бюджету, 54 млн. гривень – власні надходження бюджетних установ.

Людмила Плахотна зауважила, що в проєкті бюджету враховані видатки на захищені статті, в тому числі й підвищення заробітної плати в галузі на 19% та виплата матеріальних допомог на оздоровлення.

На реалізацію заходів головної освітянської регіональної програми передбачеили 1,7 млн. гривень.

Управління пропонує депутатам визначитися із долею трьох закладів: Рожищенського навчально-реабілітаційного центру для дітей з порушенням опорно-рухового апарату Волинської обласної ради, Липлянською спеціальною загальноосвітньою школою-інтернатом та Нововолинською спеціальною загальноосвітньою школою № 9. У цих закладах переважно навчаються діти з місцевих територіальних громад, тому, як варіант, їх можна було би передати на місцеві баланси.

Окрема пропозиція щодо Липлянської школи. Управління розглядає можливості переведення дітей, які в ній навчаються, до інших обласних закладів такого ж типу, а саме приміщення школи пропонується передати Волинському науковому ліцею, який потребує розширення.

Читайте також: На Волині з 1 січня ввели в дію нові бюджетні рахунки

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
22 січня
Вчора
20.01.2021
19.01.2021
18.01.2021
17.01.2021
16.01.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю