Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото із зустрічі
Фото із зустрічі

У Ківерцівському центрі позашкільної освіти пройшла всеукраїнська акція «Первоцвіт»

16:08 06.04.2021
891

Зустріч відбулася між фахівцями Ківерцівського національного природнього парку «Цуманська пуща» та вихованцями, педагогами Ківерцівського центру позашкільної освіти й учнями ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 міста Ківерці.

Про це повідомляється на сайті Ківерцівської громади.

Така природоохоронно-просвітницька акція проходить в Україні щорічно. Її мета – це збереження видів рослин-первоцвітів занесених до Червоної книги України, запобігання протиправному збиранню, продажу та вивезенню за межі України рідкісних ранньоквітучих видів рослин.

Максим Рудік – інженер відділу еколого-освітньої та рекреаційної роботи національного парку, презентував мультимедійний матеріал «Збережемо первоцвіти». Він ознайомив присутніх з цікавим та загадковим світом ранньоквітучих весняних рослин. Максим розказав про важливість збереження ранньовесняних і червонокнижних видів рослин.

Марія Подзюбанчук – заступник начальника відділу еколого-освітньої та рекреаційної роботи Ківерцівського національного природнього парку «Цуманська пуща», провела для юних екологів цікаву пізнавальну інтерактивну вікторину «Чи знаєте ви первоцвіти?».

Діти брали участь у вікторині, а переможці отримали солодкі призи.


Читайте також: Повторна видача свідоцтва про реєстрацію шлюбів: що потрібно знати

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
12 квітня
Сьогодні
Вчора
10.04.2021
09.04.2021
08.04.2021
07.04.2021
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю