Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Як ЖК «Амстердам» будують по-новому
Як ЖК «Амстердам» будують по-новому

Як ЖК «Амстердам» будують по-новому? ФОТОЗВІТ

08:00 28.04.2021
797

Швидкі темпи будівництва, міцні стіни, що дають гарну тело- та шумоізоляцію, а також - екологічність житла. Такими є основні переваги нової технології будівництва, яку почали застосовувати у Будівельній компанії Інвестор – технології монолітно-каркасного будівництва з використанням керамічних блоків.

«Починаючи із житлового комплексу Амстердам, ми переходимо на монолітне будівництво з використанням керамічних блоків. Закордоном уже давно не будують з повнотілої цегли. У нас це ще залишилось пережитком з радянських часів. Тоді було багато цегельних заводів, вони перейшли нам у спадок, але їх ніхто не модернізує. Рано чи пізно в Україні теж перестануть будувати з цегли – це лише питання часу. Ми вирішили цей час не втрачати і вже використовувати більш сучасні формати.

Моноліт дасть нам змогу перейти на зовсім інший рівень архітектури. Крім того, це дозволить будувати у декілька разів швидше», – розповідав в інтерв’ю директор Будівельної компанії “Інвестор” Андрій Разумовський.

Які переваги дає монолітно-каркасне будівництво із використанням керамічних блоків?

 • надійність: монолітна будівля більш стійка, їй не загрожує просідання чи тріщини на стінах;
 • висока енергоефективність будівлі, краще зберігається тепло;
 • гарна звукоізоляція;
 • відсутність несучих стін в квартирах дозволяє легку заміну планування;
 • екологічність;
 • швидкі темпи будівництва: вкладати стіни із керамоблоків швидше та простіше, ніж із цегли;
 • практичність: керамоблоки легко штукатурити;
 • міцність стін: на відміну від газоблоків, на стіни із керомоблоків можна спокійно монтувати важкі меблі, техніку тощо.

Як відбувається процес будівництва за цією технологією?

Монолітне будівництво – це фактично спорудження каркасу з арматури, навколо якого встановлюють опалубку (тимчасову конструкцію), в яку заливають бетон.

Для перекриття між поверхами споруджують горизонтальну опалубку, для стін – вертикальну. Такі вертикальні конструкції з бетону називаються пілонами і вони є монолітною несучою частиною будівлі. Між пілонами стіни споруджуються із керамоблоків.

У трьох під’їздах ЖК «Амстердам» уже завершили фундаментні роботи та приступили до спорудження пілонів. Як виглядає цей процес – можна детально побачити у фотозвіті із будівельного майданчика.Нагадуємо: у ЖК «Амстердам» почали продавати мансардні квартири на верхньому 5 поверсі. За рахунок висоти кімнат ці помешкання є більш просторими, мають цікавий дизайн та ряд інших особливостей. Ціна - така ж, як і на решті поверхів, тобто - від 17 500 грн/м2. Детальніше про це можна прочитати за посиланням.

Також зверніть увагу, що незабаром в «Амстердамі» заплановане підняття цін.

Детальніше про ці та інші пропозиції запитуйте у відділі продажів Будівельної компанії «Інвестор»:

+38 067 543 38 24

Адреса: м. Луцьк, вул. Коперника, 13 (3 поверх)

м. Луцьк, вул. Супутника, 6 а (ЖК «Супернова»)

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
14 травня
Вчора
12.05.2021
11.05.2021
10.05.2021
09.05.2021
08.05.2021
Топ оголошення
 • Продам
 • Куплю
 • Здам
 • Обміняю