Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Ківерчанам розповіли, як не стати жертвою торгівлі людьми

10:53 12.08.2017
813

Метою заходу стало переконання населення в тому, що і в Україні є можливість працювати та мати гідну заробітну плату.

Для підвищення обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, нелегального працевлаштування, в тому числі за кордоном, експлуатації дитячої праці з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми в місті Ківерці фахівцем районного центру зайнятості спільно з психологом районного центру соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді проведено спільну інформаційну кампанію.

Про це пишуть на сайті Ківерцівської районної державної адміністрації.

Фахівці інформували населення про можливі ризики працевлаштування за кордоном. Розповідали громадянам, як не потрапити до шахрайський схем.

Необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми і привертати увагу до тяжкого становища жінок, чоловіків і дітей, які постраждали від цього злочину, – йдеться на сайті.

На теперішній час масштаби цього виду злочин­ної діяльності набули таких розмірів, що за оцінками експертів Комісії ООН по боротьбі з незаконним обігом наркотиків та організованою злочинністю торгівля людьми за своїми наслідками стоїть на третьому місці після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками.

Близько 60 осіб отримали інформацію щодо стану місцевого ринку праці, наявні вакансії в регіоні. Здобули знання, як не стати жертвою торгівлі людьми та не постраждати від нелегальної трудової міграції.
Коментарі
23 квітня
Сьогодні
Вчора
21.04.2019
20.04.2019
19.04.2019
18.04.2019
17.04.2019
16.04.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин