Ківерчан запрошують до участі у велопробізі до Дня вишиванки

16 Травня 2021, 16:34
Фото ілюстративне 1182 Джерело: sarnynews.city
Фото ілюстративне

Ківерцівська громадська організація «Bila Vorona» організовує велопробіг «Ясельна покатенька №11» до Дня вишиванки на території між Ківерцями та Луцьком.

Поїздка відбудеться 20 травня. Про це журналістці Район.Ківерці стало відомо з фейсбуку.

На учасників очікує фотосесія у ріпаку, архітектура з дров, екскурсія по розсаднику ягідних культур «Кліома Сервіс», Панський ліс, будинок Габріелі Запольської (якщо встигнемо).

Дві локації для збору – Ківерці і Липини (для лучан).

Час зустрічі – 16:00 (можливі зміни). Докладна інформація про час і місце збору буде повідомлятись тільки тим, хто підтвердить своє бажання участі особистим контактом з відповідальною особою від Білої Ворони: +380501847295 – Олег Вілігурський (Мessenger, Telegram, Viber)

«Їхати може будь-хто на будь-чому, що можна назвати велосипедом. Діти до 14 років їдуть з батьками, або з іншими дорослими, які за них відповідають. Молодь 14+ тільки з супроводом, або з письмового дозволу батьків (надіслати фото організаторам і мати дозвіл та паспорт)», – йдеться у описі події.

Головні атракції:

 • ріпакові поля поміж Ківерцями і Луцьком (відбудеться фотосесія у вишиванках; вишиванку можна вдягнути зразу, можна прихопити з собою, щоб перевдягнутись трохи пізніше);
 • будинок, побудований з дров (ще минулого року в цих краях було два подібних будинки, а тепер – один);
 • мальовничий Панський ліс;
 • будинок Габріелі Запольської (якщо буде час).

Обов'язково взяти:

 1. велосипед;
 2. позитивний настрій;
 3. вишиванку.

Бажано взяти:

 • велошолом;
 • воду для споживання в дорозі, можна термос з чаєм;
 • цукерки чи шоколадні батончики для оперативного перекусу «на ходу»;
 • фото- і відео-техніку (щоб фіксувати природу і цікаві моменти, які точно будуть);
 • носовичок;
 • канапки.

Якщо виникають якісь питання, телефонуйте чи пишіть: + (38) 050 184 72 95 – Олег Вілігурський (Messenger, Telegram, Viber)

Загальна відстань поїдки – 25-30 кілометрів

Бажання взяти участь у події підтверджуйте, натиснувши кнопку «Відвідаю» у фейсбук-події. Участь безкоштовна.

Карантинне обмеження по кількості – 16 осіб! Перевага надається тим, хто ще не бував на «Ясельних покатеньках». При потребі можемо організувати рух двома групами. Координати місця зустрічі зареєстровані учасники отримають у приватних повідомленнях.

Для охочих з Луцька пропонується ще одна локація для зустрічі. Зареєстровані можуть дізнатись про неї в особистих повідомленням (писати Олегові Вілігурському).

Відповідно до складу і побажань групи, можливі варіації маршруту, з метою зробити його ще цікавішим. Це з'ясується вже на місці

Звіт про День вишиванки на велосипедах минулого року тут.

1

Читайте також: Активістів Ківерцівської громади запрошують до участі у благодійному проєкті

Коментарі
17 Травня 2021, 16:28
До уваги лучан.<br/>Для вашої зручності передбачене ще одне місце зустрічі - Липини. Для того, щоб було легше оцінити кількість учасників, точні координати місця зустрічі повідомляються лише тим, хто засвідчить свої наміри взяти участь у події особистим контактом з відповідально особою (див. інформацію в анонсі). Ми не зацікавлені у надмірній кількості учасників, тож сприйміть таку умову з розумінням.
Коментар
17/06/2021 Середа
16.06.2021
15.06.2021
14.06.2021