Ківерцівські спортсмени вибороли друге місце у Чемпіонаті зі спортивного туризму

18 Травня 2021, 16:47
Ківерцівські туристи 2112 Джерело: Facebook
Ківерцівські туристи

У Маневицькому районі поблизу села Череваха відбувся Чемпіонат Волинської області серед юнаків зі спортивного туризму (пішохідний, водний, велосипедний), присвячений пам'яті Героя України Андрія Снітка.

Змагання відбувалися з 14 по 16 травня. Про це інформує Ківерцівський центр позашкільної освіти на своїй сторінці у фейсбуці.

Ківерцівську громаду представила команда Центру позашкільної освіти у складі:

• Олександри Кондак;
  • Олесі Прокопчук;
  • Іллі Дембіцького;
  • Іллі Гулькевича;
  • Андрія Конєва.

Тренер команди – керівник гуртка «Пішохідний туризм» Валерій Оліферчук.

У перший день змагання з пішохідного туризму на дистанції «Смуга перешкод» (зв'язки) Олеся Прокопчук та Ілля Дембіцький здобули ІІІ місце, Олександра Кондак та Ілля Гулькевича – ІІ місце.

Другий день змагань теж став переможним для ківерчан: на дистанції «Смуга перешко» в особистому заліку Олександра Кондак стала абсолютною чемпіонкою серед хлопців та дівчат. Олеся Прокопчук і Ілля Гулькевича зайняли IV і VII місця відповідно.

Результатом третього дня змагань стало V місце у командному заліку.

За підсумками Чемпіонату команда, яка представляла Ківерцівську ОТГ, отримавши 10 балів, виборола ІІ місце.

«Щиро втішені чудовим результатом. Дякуємо за підготовку команди Валерію Оліферчуку та Ользі Стеценко!», – йдеться в дописі центру.