Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Ківерцівському судді розглядали справу завідувачки Рожищенського дитсадка до відділу освіти Рожищенської райдержадміністрації

13:27 21.08.2017
1238

У Ківерцівському районному суді завершили слухати справу за позовом завідувачки Рожищенського ДНЗ №1 Тетяни Лесіної до відділу освіти Рожищенської РДА, у якому вона просила визнати незаконним застосоване до неї дисциплінарне стягнення.

Про це пише Район.Рожище.

Нагадаємо, Лесіну покарали за зрив початку опалювального сезону. Догану дав тодішній виконувач обов’язків начальника відділу освіти Василь Масюк за те, що вона невчасно прийняла на роботу операторів газової котельні, а також, перевищила свої повноваження та видала наказ про призупинення роботи дитсадка.

У п’ятницю, 18 серпня, головуючий у справі суддя Олександр Костюкевич виголосив рішення суду щодо Тетяни Лесіної.

Суд вирішив поновити Лесіній строк звернення до суду з позовною заявою та задовольнити позов: визнати протиправним та скасував наказ відділу освіти та молоді Рожищенської РДА «Про притягнення до дисциплінарної відповідальності».

Стягнути з відділу освіти та молоді на користь Тетяни Лесіної судові витрати пов’язані з оплатою судового збору в сумі 640 гривень.

Відділ освіти та молоді РДА не згідний з рішенням суду, тому подаватиме апеляційну скаргу. Адже, на їх думку догана була винесена справедливо: Лесіна повинна була дотримуватися регламентованого законодавством режиму роботи ДНЗ, який встановлює засновник, в даному випадку, Рожищенська міська рада та розпочати опалювальний сезон у ввіреному їй закладі.

«Позивач каже, що Рожищенська міська рада не видала відповідного доручення, а в розпорядженні міського голови не було вказано, які саме документи повинна була підготувати завідувачка для включення опалення в ДНЗ №1. Але Тетяна Юріївна займала посаду завідувачки з 2008 року і добре знала, які документи потрібно готувати.

Крім того позивач не звертає уваги на пункт 3.7 Посадової інструкції завідувача ДНЗ, де чітко вказано, що очільник дитячого закладу вирішує навчально-методичні, адміністративні, фінансові, господарські та інші питання, що виникають в процесі діяльності дошкільного навчального закладу.

Невже підготовку документів для включення опалення не можна віднести до цього пункту? Звичайно можна, адже це її обов’язки», – зауважила юрист відділу освіти та молоді Рожищенської РДА.

Також юристка зазначила, що згідно законодавства порушено всі строки звернення до суду у вирішенні трудових спорів.

Тож судова тяганина триває…

Коментарі
20 липня
Сьогодні
Вчора
18.07.2019
17.07.2019
16.07.2019
15.07.2019
14.07.2019
13.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин