Керівника ківерцівського кафе, в якому масово отруїлися люди, судитимуть

29 Серпня 2017, 11:40
Фото ілюстративне 4419
Фото ілюстративне

Керівника ківерцівського кафе, в якому масово отруїлися люди, судитимуть

Призупинили роботу кафе «Гопачок», в якому під час весілля масово отруїлися люди.

Матеріали щодо притягнення керівника до адміністративної відповідальності передали до суду. Про це стало відомо під час оперативної наради 28 серпня, – пише ВолиньPost.

Шляхом лабораторних досліджень встановили, що причиною отруєння була курятина, яку люди споживали у кафе. Тож аналізи підтвердили сальмонельоз у постраждалих.

Відтак, начальник головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Богдан Лозинський зауважив, що роботу кафе призупинено. 
 

«Було призупинено роботу кафе, матеріали, відповідно до законодавства, було передано до суду, окрім того було підготовано відповідні матеріали для притягнення до адміністративної відповідальності керівника даного закладу», ‒ проінформував посадовець.
 

Нагадаємо, після святкування весілля в одному із закладів у Ківерцях понад 30 людей опинилися на лікарняних ліжках. Первинний діагноз встановили як «харчова токсикоінфекція, сальмонельоз».

Коментарі
29 Серпня 2017, 15:25
Хто сказа що воно закрите заклад далі робить
29 Серпня 2017, 15:32
<p>Так повідомляє інтернет-видання ВолиньПост.</p> <p>Як відомо нам, то скоріше за все, працює лише бар на першому поверсі. Кухня ж та великий зал, що на другому поверсі, наразі закриті! Однак, це не точна інформація! Деталі з'ясуємо згодом!</p>
29 Серпня 2017, 23:26
Для чого писати другий тиждень поспіль про одне й теж?! Написали і, досить, всі в курсі. Невже більше немає про що писати? Навколо, та й зокрема, у, Ківерцях є й інші проблеми, а не зациклюватися на одному і писати маячню.
29 Серпня 2017, 23:44
То спочатку пишуть статтю, а потім дописують, "це не точна інформація! Деталі з'ясуємо згодом!" Та ще й. Посилаються на інший сайт новин. Браво!
30 Серпня 2017, 02:02
Наш сайт спеціалізується, здебільшого, на перепостах, а не на власних публікаціях. Однак ми завжди даємо гіперпосилання, через яке ви можете зайти на сторінку-джерело!
Коментар
Код блоку:
08/02/2023 Вівторок
07.02.2023