Ківерцівщина: охоронець, якого побили та викрали, розповів про деталі злочину

29 Серпня 2017, 16:42
Руслан Вішнер 3627
Руслан Вішнер

Охоронець Національного парку «Цуманська пуща», якого вкинули в багажник та побили у лісі розповів, що міг постраждати через те, що перешкоджав браконьєрам. 

Про це повідомляє Press Центр.

Нагадаємо, у селі Гайове Ківерцівського району викрали та побили охоронця лісу Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща». 48-річного чоловіка кинули в багажник джипа, вивезли в ліс і нанесли тілесні ушкодження.

Четверо нападників зустріли Руслана Вішнера поблизу кафе. Намагалися наїхати позашляховиком. Чоловік втік до родичів, забіг до будинку та почав телефонувати до поліції. Але не встиг. Нападники витягнули Руслана з будинку, кинули в багажник і повезли до лісу.

«Дорогою били руками та ногами. Запитували, чи взяв із собою лопату. Казали, будеш копати собі могилу, – пригадує потерпілий. – За останній тиждень нам вдалося завадити спробам браконьєрства. Для прикладу, рейд Ківерцівського держлісгоспу затримав машину з дровами, а мене звинувачували, що я їх «здав», –розповів чоловік.

Авто, в багажнику якого возили Руслана Вішнера
Авто, в багажнику якого возили Руслана Вішнера

Через деякий час нападники привезли потерпілого назад в село і викинули неподалік кафе, біля якого і розпочався конфлікт. Вже звідти, побитого та закривавленого охоронця «швидка» доставила в районну лікарню Ківерців. Із численними забоями він нині госпіталізований в неврологічне відділення. 

Медики діагностували в потерпілого струс мозку та закриту черепно-мозкову травму. На одужання чоловіка потрібно як мінімум тиждень, адже складних переломів немає.

 

Нагадаємо, що нападників поліція того ж дня схопила поблизу кафе. В позашляховику, яким вивозили чоловіка, знайшли зброю.

В багажнику позашляховика нападників правоохоронці знайшли зброю
В багажнику позашляховика нападників правоохоронці знайшли зброю

У національному парку кажуть, що добре знають зловмисників. Один з них – колишній лісник. Там переконані, що чоловіки хотіли поквитатися з охоронцем, бо перешкоджав полювати в заповіднику.
 

«Ці люди працюють на приватне мисливське господарство, яке не змогло отримали мисливське угіддя ще в 2013 році. Натомість створили громадську організацію, яку утримує луцький бізнесмен. Саме він набрав цих людей на роботу, дав техніку та зброю. Конфлікт назрівав останні півроку, коли ми налагодили роботу охоронної служби», – зазначив директор національного парку Ігор Квач.

У національному парку кажуть, що добре знають зловмисників. Один з них — колишній лісник. Там переконані, що чоловіки хотіли поквитатися з охоронцем, бо перешкоджав полювати в заповіднику.  «Ці люди працюють на приватне мисливське господарство, яке не змогло отримали мисливське угіддя ще в 2013 році. Натомість створили громадську організацію, яку утримує луцький бізнесмен. Саме він набрав цих людей на роботу, дав техніку та зброю. Конфлікт назрівав останні півроку, коли ми налагодили роботу охоронної служби, — зазначив директор національного парку Ігор Квач.
У національному парку кажуть, що добре знають зловмисників. Один з них — колишній лісник. Там переконані, що чоловіки хотіли поквитатися з охоронцем, бо перешкоджав полювати в заповіднику. «Ці люди працюють на приватне мисливське господарство, яке не змогло отримали мисливське угіддя ще в 2013 році. Натомість створили громадську організацію, яку утримує луцький бізнесмен. Саме він набрав цих людей на роботу, дав техніку та зброю. Конфлікт назрівав останні півроку, коли ми налагодили роботу охоронної служби, — зазначив директор національного парку Ігор Квач.

Двоє нападників — рідні брати 25-ти та 26-ти років. Молодики – односельчани потерпілого. Слідчі перевіряють, чи дійсно нападники працюють в приватному мисливському господарстві та звідки взяли зброю. За розправу над охоронцем їм загрожує до п’яти років в’язниці. Адже відкрито два кримінальні провадження за статтями хуліганство та викрадення. Нападників поки відпустили.
 

«Призначено низку експертиз, після них визначимо процесуальний статус учасників конфлікту, – зазначив заступник начальника Ківерцівського райвідділу поліції Сергій Гаврук. – На погляд слідства, причиною такого випаду стали тривалі неприязні стосунки між потерпілим і його кривдниками».

Коментарі
29 Серпня 2017, 22:03
Дорогою били руками та ногами в багажнику. Значить вони всі сиділи в багажнику))) Ото Мудрий став популярний
30 Серпня 2017, 01:10
Нападники викинули потерпілого біля кафе, дочекались поліції і там же були схоплені
30 Серпня 2017, 21:21
Прізвище луцького підприємця в студію
31 Серпня 2017, 03:06
Вішнер Руслан це дивна людина!Призвісько Мудрий а насправді Дурний, паро років назад воно хотіло себе підпалити, облився бензиною і казав " іще мені зістало жити дві хвилини, іще мені зістало жити єдну хвилину" і якийсь перехожий вибив в нього сірники хворий на голову. А дружина його Вішнер Ольга смердить дивитись на цю брихливу мразь така св'ята, нещасна нічого і нікого небоїться займається ДУБАМИ живе на широку ногу як Цариця дубів має пілораму біля нового будинка сина і мутять як хочуть і думає що люди сліпі на що та влада дивиться незнаю. В неї улюблене слово маю всіх всраці, ну звичайно в неї ж є криша в прокуратурі що хоче той робить.
Коментар
Код блоку:
08/02/2023 Вівторок
07.02.2023