Юні дзюдоїсти гідно представили Ківерці на обласних змаганнях

18 Вересня 2017, 17:14
3717

16 вересня в місті Луцьк на базі фізкультурно-спортивного товариства «Колос» був проведений чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат.

Про це інформує заступник директора Ківерцівської ДЮСШ Оксана Щербинська.

Участь у змаганнях взяли близько 100 спортсменів зі всієї Волинської області.

Ківерцівський район у цих змаганнях представляла Вікторія Юрченко, яка посіла ІІІ місце у ваговій категорії до 48 кілограм.

1

Також 17 вересня відбувся чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат до 17 років. Участь у цих змаганнях взяли вихованці Ківерцівської ДЮСШ та посіли наступні місця:

• СергійГученко у ваговій категорії понад 81 кілограм, вигравши всі поєдинки виборов І місце;
  • Максим Лубенніков  у ваговій категорії до 60 кілограм посів ІІІ місце;
  •  Іван Вендичанський та Давид Юзепчук  у ваговій категорій до 55 кілограм поступились своїм суперникам та посіли 9-14 місця.

1

2

1

Чемпіонати області проводилися з метою відбору кандидатів у збірну команду області для участі в чемпіонатах України.

Спортсменів до змагань підготувала тренер-викладач з дзюдо Ківерцівської ДЮСШ Ольга Лис.