«Інвестор» збудує новий житловий комплекс у Володимирі-Волинському

21 Липня 2021, 11:21
«Інвестор» збудує новий житловий комплекс у Володимирі-Волинському РЕКЛАМА 655
«Інвестор» збудує новий житловий комплекс у Володимирі-Волинському

На території колишнього консервного заводу у Володимирі-Волинському, що по вулиці Луцькій, запланували будівництво житлового комплексу на 460 квартир. Цей проект буде реалізовувати Будівельна компанія «Інвестор».

Презентація попереднього проекту та прес-конференція для місцевих медіа відбулася у вівторок, 20 липня, поруч із територією майбутньої забудови.

«Територія, на якій буде житловий комплекс - більше 3 гектарів. Попередньо ми порахували, що для комфортного проживання ми зможемо тут збудувати 460 квартир. Це орієнтовно 30 тисяч квадратів житла і близько 5 тисяч квадратних метрів комерційних приміщень. Хто знайомий із нашими проектами, той знає, що у нас ніколи немає завдання побудувати максимальну кількість квадратних метрів. Ми хочемо зробити зручне житло», - розповів про ідею директор «Інвестора» Андрій Разумовський.

За попереднім проектом планується спорудження трьох будинків на 6 поверхів. На першому поверсі будуть розміщені комерційні приміщення під офіси та магазини. Кожна квартира матиме місце для паркування, а на території ЖК буде розвинута інфраструктура.

«Наша компанія завжди будує житло новітнє, у нас зовсім інші і сучасні планування, інша архітектура та інша якість. Ми впевнені в тому, що принесемо в Володимир новий подих», - наголосив забудовник.

На заході був присутній перший заступник міського голови Володимира-Волинського Ярослав Матвійчук. 

«Ми надіємося, що протягом кількох найближчих років буде реалізоване те, що зараз презентує “Інвестор”. Тому що консервний завод вже не працює більше 15 років і частина приміщень вже в аварійному стані, з боку вулиці 20 липня вони фактично розвалюються і становлять реальну небезпеку», - зауважив посадовець.

В обговоренні проекту взяв участь Народний депутат України Ігор Гузь. Він наголосив на тому, що кожне будівництво - це інвестиції в економіку, а поява будівельних майданчиків свідчить про те, що місто розвивається.

«Я говорив сьогодні про це із мером Нововолинська. Великий забудовник шукав нове місце, вивчав, де краще. Це інвестиції, і в цій ситуації виграв Володимир-Волинський. А дивлячись на те, як Андрій Разумовський будує у Луцьку, можу сказати, що його житло - найбільш сучасне, якісне і цікаве», - поділився Ігор Гузь.

До слова, загальна сума інвестицій у будівництво цього житлового комплексу – близько 700 мільйонів гривень.

Учасники заходу пояснили, що на цьому етапі розглядаласяється попередня пропозиція забудовника і проект ще буде проходити обговорення.

«Ми максимально відкрита компанія, тому на такому початковому етапі вирішили поділитися своїми планами і розповісти про своє бачення. Оскільки ми націлені в першу чергу на будівництво комфортного житла, то з задоволенням почуємо думки і пропозиції майбутніх мешканців нашого житлового комплексу», - зауважив Андрій Разумовський.

За попередніми планами, будівництво житлового комплексу у Володимирі-Волинському розпочнеться навесні наступного року.

Коментар
02/08/2021 Понеділок
02.08.2021
01.08.2021