Ківерцівській громаді виділили гроші для покращення екології краю: скільки та нащо

11 Серпня 2021, 13:15
Озеро Молодіжне у Ківерцях 950
Озеро Молодіжне у Ківерцях

У Ківерцівській громаді планують поліпшити технічний стан та благоустрій озера Молодіжне у Ківерцях.

Волинським громадам з обласного фонду охорони навколишнього середовища перерахували 5,7 мільйона гривень на природоохоронні заходи, йдеться у матеріалі «Гроші на природу: що мають зробити волинські громади для екології» в Еко.Район.

За інформацією начальника управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Валентина Кухарика, більшість громад проводять тендерні процедури закупівель або ж очікують рішень сесій про виділення співфінансування на проведення робіт. Тому, припускає посадовець, кошти таки будуть використані. 

Нагадаємо, нещодавно міський голова Ківерцівської громади Олександр Ковальчук оголосив, що скоро розпочнуться роботи по вичищенню та поглибленню озера Молодіжне.

На поліпшення технічного стану та благоустрій озера Молодіжне у Ківерцях виділили 207 тисяч гривень. Ще 62,1 тисячі гривень передбачили в міському бюджеті.

«Однак, місцеве самоврядування не поспішає витрачати гроші на охорону природи. Лише одна громада — Луківська — освоїла кошти. А це менш як 1% від загальної суми субвенції. Тому постійна комісія Волинської облради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів вирішила не пізніше вересня ще раз проаналізувати, як на місцях виконують заявлені природоохоронні заходи», — йдеться у статті.

Читайте також: На Світязі рятувальники допомагали ківерчанам, яких вітром віднесло від берега

Коментар
Код блоку:
01/02/2023 Середа
01.02.2023
31.01.2023