Ківерцівські поліцейські допомогли врятувати молоду лосицю

20 Вересня 2021, 14:21
Рятівники тварини 802
Рятівники тварини

У Луцькому районі (колишній Маневицький) спільними зусиллями ківерцівська поліція та небайдужі врятували тварину.

Учора, близько 16 години, до поліції надійшло повідомлення від єгеря, що поблизу села Нічогівка виявлено напівмертву тварину. Про це інформує Сектор комунікації поліції у Волинській області у фейсбуці.

Лосиця була поранена, виникла підозра, що в нього могли стріляти.

Місцева слідчо-оперативна група Ківерцівської поліції прибула негайно. З’ясувалось, що лосеня (а йому приблизно 7 місяців) вибігло з лісу до села і, перестрибуючи через високу огорожу, наткнулось на її гострий кінець.

«У тварини випала частина шлунка, її необхідно було терміново оперувати прямо на місці, однак спеціалістів в селі не було», – розповів про подію поліцейський Роман, який з напарницею першим прибув туди.

ФОТО 18+
ФОТО 18+

Місцеві попросили приїхати ветеринара з іншого населеного пункту, за його оперативний приїзд також відповідала поліція, а з Маневич це близько 40 кілометрів.

Прямо на місці інциденту ветеринар Анатолій в польових умовах провів операцію, у проведенні якої допомагали всі небайдужі.

«Тварина порізала собі м’язи, перестрибуючи через огорожу, також була проникаюча рана в черевну та грудну порожнини, був пошкоджений шлунок. Усе це ми обробили, продезінфікували, зашили», – розповів лікар, який і надалі надаватиме консультації щодо догляду за лосеням, адже процес реабілітації складний. 

Потому тварину поклали в автомобіль і відправили в мисливське угіддя на реабілітацію. 

«Нині життю маленької лосиці загрози немає, вона навіть стає на ноги, однак перебуває під пильним наглядом», – розповів єгер Ілля.

«За час служби схожої ситуації в нас ще не було, тому діяти і приймати рішення потрібно було швидко. Приємно, що знайшлись небайдужі люди, які повідомили про подію єгерській службі, а ті подзвонили в поліцію. Усі разом ми врятували тварину», – поділилась поліцейська Аліна, в честь якої, до речі, назвали лосенятко, адже вона проявила високий професіоналізм і безстрашність у цій події.

Читайте також: Під поїзд «Ковель — Одеса» кинувся 61-річний ківерчанин

Коментар
18/10/2021 Понеділок
18.10.2021
17.10.2021
16.10.2021