Жителів Ківерцівщини запрошують до участі у фотоконкурсі

08 Жовтня 2021, 13:15
Українське товариство охорони птахів оголосило конкурс кращих світлин птахів України, які були зроблені у різні пори року протягом 2021 року 1244
Українське товариство охорони птахів оголосило конкурс кращих світлин птахів України, які були зроблені у різні пори року протягом 2021 року

Українське товариство охорони птахів оголосило конкурс кращих світлин птахів України, які були зроблені у різні пори року протягом 2021 року. 

Найкращі фотографії стануть основою календаря на 2022 рік. Про це Район.in.ua повідомили організатори конкурсу.

Прийом робіт триває до 29 жовтня.

Участь у фотоконкурсі можуть брати як професійні фотографи, так і фотоаматори, віком від 18 років.

Максимальна кількість зображень від одного автора – 4 світлини якості, придатної для друку.

Вимоги до світлин такі:

  • формат jpeg;
  • мінімум 3000 пікселів по довшій стороні;
  • горизонтальне виконання
  • вказівка автора, вид птаха, назву місця зйомки. 

До участі у конкурсі допустять зображення лиш тих птахів, які водяться на території України, та світлини яких зроблені протягом 2021 року.

Не приймаються до конкурсної програми фотографії пташенят у гнізді та кладок, адже пов’язані з турбуванням птахів під час репродуктивного періоду, що негативно впливає на крилатих, лякає та призводить до залишення гнізда.

Кожне зображення має супроводжуватися невеликим описом (окремий текстовий файл): автор знімку; вид птаху та який саме момент зображений на фото; дата зображення (місяць); назва місцевості, населеного пункту, адміністративного району та області.

Світлини у кількості від однієї до чотирьох мають бути надіслані до 29 жовтня на електрону адресу [email protected] з темою листа «Фотоконкурс Птахи України -2021». 

Для полегшення пересилки зображень фото можуть бути викладені на будь-якому доступному файлообміннику (WeTransfer, Fex), а у листі зазначене посилання на завантаження.

Читайте також: Волинська експедиція: відкрили реєстрацію на фінальну поїздку сезону

Коментар
18/10/2021 Понеділок
18.10.2021
17.10.2021
16.10.2021