Юні ківерцівські легкоатлети здобули низку перемог на змаганнях різного рівня

26 Жовтня 2017, 12:55
1408

Протягом вересня-жовтня учні відділення легкої атлетики Ківерцівської дитячої та юнацької школи взяли участь у змаганнях різного рівня.

Про це Район.Ківерці інформує заступник директора Ківерцівської дитячої та юнацької спортивної школи Оксана Щербинська.

Першим стартом у новому навчальному році був Чемпіонат України з бігу по шосе на 10 кілометрів, який відбувся в місті Львів 16-17 вересня  в якому Микола Пацула посів 5  місце.

23-24 вересня відбувся Чемпіонаті України з бігу на 1 милю, який проходив у місті Чернівці та здобули наступні місця:

• Микола Пацула –  ІІ місце;
  • Ірина Чиж – ІІ місце;
  • Орест Харитонюк  – V місце.

29-30 вересня у місті Дніпро відбувся Командний Чемпіонат України серед юнаків 2002 року народження і молодші, в якому:

• Мирослава Панасюк на дистанції 1500 метрів серед 30 спортсменів виборола ІV місце;
  • Марія Чепура на дистанції 800 метрів серед 40 спортсменів посіла VІІІ місце та в естафетному бігу спортсменка в складі команди Волинської області – ІV місце;
  • Дмитро Мельник на дистанції 3000 метрів серед 26 спортсменів посів ІХ місце.

10 жовтня в місті Ковель відбувся Чемпіонат Волинської області з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, в якому наші учні здобули наступні місця: