Ківерцівські громадські та молодіжні організації запрошують долучитися до конкурсу

22 Грудня 2021, 16:06
Громадська та молодіжна організації / Фото ілюстративне 3161
Громадська та молодіжна організації / Фото ілюстративне

Міністерство соціальної політики України оголосило конкурс на найкращий соціальний проєкт/ініціативу «Будуємо країну без бар'єрів разом!». До участі запрошують представників громадських і молодіжних організацій та жителів Ківерцівської міської територіальної громади.

Аплікаційні форми для участі у конкурсі необхідно до 7 лютого 2022 року. Про це інформує пресслужба Ківерцівської міської ради у фейсбуці.

Метою даного проєкту є виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих в громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини.

За результатами поданих даних буде створено єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформовано базу партнерів та громадських діячів за напрямами:

  • освіта в соціальній сфері;
  • медичне забезпечення соціальних категорій населення;
  • ІТ сервіси для поліпшення надання соціальної послуги;
  • культура/мистецтво для реалізації соціальних потреб громадян;
  • правове забезпечення;
  • соціальне (соціально-відповідальне) підприємництво;
  • державне врядування (найкраща практика органу місцевого самоврядування для забезпечення осіб з інвалідністю, постраждалих від домашнього насильства, одиноких, літніх людей послугами);
  • реабілітація / оздоровлення;
  • спорт;
  • наукові розробки та дослідження, корисні моделі, а також визначено та відзначено громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері.

Конкурс проводиться на виконання Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 883-р.

Аплікаційні форми для участі у конкурсі необхідно до 7 лютого 2022 року та надіслати їх на адресу: [email protected].

Оголошення результатів відбудеться 25 лютого 2022 року.

Переможці отримають медіапідтримку у вигляді промороликів, найкращі ініціативи та практики будуть зібрані в збірці соціальних ініціатив, також буде визначено найбільш соціально спрямовану громаду.

Форма для участі тут.

Читайте також: Представників громад Ківерцівщини запрошують на обговорення фінансів, новацій та законодавства

Коментар
27/01/2022 Четвер
27.01.2022
26.01.2022
25.01.2022