Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Прилуцькому розвалюється нова дорога

13:53 26.11.2017
832

Дорога в Прилуцькому – бракована. Купи землі горе-працівники залишили просто на людських подвір'їях, а нещодавно зроблене дорожнє покриття розсипається на очах.

Про це йдеться у сюжеті ТРК Аверс.

У Прилуцькому мешканці вулиці Богуна готуються до зими з острахом: проблемою для людей стала новенька дорога. Зі слів місцевих мешанців, її зробили за принципом «для сільської місцевості підійде».

Новий афальт у селі вже вкрився тріщинами та розсипається на очах. Крім того, на перехресті, яке веде у вулицю, де одразу п'ять будинків, дорожники становили бордюр, а на узбіччі залишили гори землі. Після такого ремонту тоне у багнюці і дитячий майданчик.

Жителі громади розповідають, що написали звернення до Луцької міської ради. Мовляв, вона має контролювати, як ремонують дорогу в Прилуцькому. Та додають, що депутати сільради навіть не знають, хто виконує роботи. Натомість дехто з місцевих зауважує, що влада на місцях теж має бачити, що робиться у їхньому ж населеному пункті.

«Арчибасов (Валентин Арчибасов – сільський голова Прилуцького, ред.) або хтось його кришує, або хтось тисне на нього. У лікарню наші діти йдуть до Луцька, до школи та содочків також туди. А він каже, що податки в міський бюджет «платити не буде», – розповідає місцевий мешканець.

Як вдалося з'ясувати журналістам, дорожні роботи у Прилуцькому виконує ПП «Ространс». Виконавця робіт визначали через сервіс «ProZorro». Згідно з документами, фірма-переможець пропонувала найвищу вартість на виконання робіт. Замовником робіт вказана Прилуцька сільрада, тож, відповідно, саме вона мала б контролювати хід та якість виконання робіт.

Проте, як розповів сільський голова журналістам, він ще в курсі того, що відбувається на вулиці Богуна.

«Я там проїжджав, а так щоб ходити і приглядатися, то не приглядався», – каже Валентин Арчибасов. Та додав, що для оцінки ситуації треба викликати комісію. Проте, коли саме буде скликана ця комісія, сільський голова розповісти не зміг.

Тож в результаті, дорога низької якості є, а відповідальних не знайти. Натомість місцеві депутати навіть не знають, що виконавці робіт, зі слів місцевих, пропонували за 700 гривень в їх кишеню вимостити заїзд у двір. А хто не заплатив – отримав бордюр у воротах.

Про об'єднання з Луцьком у Прилуцькому не говорить лише лінивий. Цією темою спекулюють на всі боки. Мовляв, перед містом стоять вимоги, і дорога серед них.

На такі заяви у Луцькій міській раді реагують з подивом, та пояснюють, що об'єднання - взаємовигідний процес. І є не вимоги, а спільні проекти. Та додають, що ремонт дороги було виконано на умовах спів фінансування, і з міського бюдету на неї, фактично, дали гроші, які вже певній фірмі спрямувала саме сільська рада. Зауважимо, таким підходом у Луцькій міській раді шоковані, адже 2 мільйони з бюджету спрямували на дорогу в Прилуцькому, натомість гроші виявилися просто «викинутими на вітер».

Коментарі

житель Прилуцька

15:35 26.11.2017

шановні журналісти .усі небайдужі до долі села . на сьогодні ми маємо факт .як УКРОПИ роблять біль для громади .адже не об'єднання з містом .то для цієї політичної сили великий крах,не без їхніх чітких вказівок робився кап ремонт вул .І. Богуна .якщо розібратись .то гроші були виділені містом і селом .а ось обласна рада .спеціально не виділила свою частину,ось і пішли усі недоліки в роботі ,а коли б були усі заплановані гроші використані .то був би контроль .як за використаними коштами .так і за виконанням робіт .ось і давайте будемо робити чесні висновки .кому і навіщо потрібне Прилуцьке ,а ще коли б пройшли б вибори міського голови при об'єднанні то в сторону жителів тоді на всі 200 відсотків ніхто не буде дивитись і щось питати хочуть люди чи ні . На сьогодні пройшли вибори в Жидичині .там виграла представник від вищезгаданої політичної сили .хоча усім доказують .що йшла самовисуванням ,але за підтримки УКРОПІВ ,то рано чи пізно об'єднається ця громада з містом і будуть вибори мера ,а пункти договору потрібно виконувати міській раді ,якщо вони прагнуть об'єднання то будьте добрі спочатку виконуйте обіцяне ,а тоді можна буде говорити про об'єднання. На сьогодні два села Жабка і Дачне зібрали підписи де люди проти об'єднання от вирішальним буде Сапогове і Прилуцьке тоді і поговоримо хоче громада чи ні.а те що в селі живе обласний депутат ,котрий за два роки в селі ще нічого доброго для людей не зробив .то не значить .що зуміє купити людей як перед виборами .щоб люди йому повірили .

До жителя Прилуцька

19:57 26.11.2017

Шо ти мелеш, як з перепою. Хватить відробляти гроші!
На усіх зборах люди підтримали об'єднання з Луцьком! Один тільки голова проти, бо тримається за посаду!

житель

21:08 27.11.2017

це видно хто відробляє гроші ,на злодієві шапка горить . і видно хто з перепою ,а хто з чого ,слідкуйте за собою ,а тоді будете казати ,чи меле ,чи з перепою ,за живе бере ,що за гроші все купляєте і людей і посади .схаменіться і дійсно відстоюйте інтереси громади ,а не свої .

До жителя Прилуцька

13:17 28.11.2017

йди проспися

19 жовтня
Вчора
17.10.2018
16.10.2018
15.10.2018
14.10.2018
13.10.2018
12.10.2018
11.10.2018
10.10.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин