Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Боржників-землекористувачів запросили на комісію Ківерцівської РДА

16:45 03.12.2017
683

У райдержадміністрації відбулося засідання комісії з відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам і втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва. Окрім членів комісії, голів сільських рад запрошено на комісію і суб’єкти господарювання, які користуються земельними ділянками без правовстановлюючих документів на території Хорлупівської сільської ради.

Про це йдеться на сайті Ківерцівської РДА.

Комісія розглянула питання порядку денного та звернення Звірівської та Хорлупівської сільських рад щодо використання земельних ділянок на території зазначених рад без правовстановлюючих документів та самовільного використання земельних ділянок. Присутні обговорили можливі шляхи оформлення права користування земельними ділянками відповідно до вимог чинного законодавства.

Перший заступник голови РДА, голова комісії Юліан Таранчук детально ознайомив присутніх по справі боржників-землекористувачів.

«Основним документом є рішення на виготовлення технічної документації або договір передачі в оренду земельної ділянки. Якщо не встановлені межі ділянки, яка віддана під оренду, то в розрахунок береться тільки земля під об’єктами. В іншому випадку розрахунок проводиться за розміром площі. Не можливо ухилитися від сплати податку за користування земельною ділянкою. Коли є межі, але орендар не оформляє договір з невідомих причин з нього потрібно витребувати наступні документи: заяву про бажання взяття у користування земельної ділянки, акт обстеження земельної ділянки, кадастровий план», – зауважив Юліан Віталійович.

За результатами засідання комісії прийнято відповідні рішення.

Коментарі
23 квітня
Сьогодні
Вчора
21.04.2019
20.04.2019
19.04.2019
18.04.2019
17.04.2019
16.04.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин