Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В жидичинську школу приїхав волонтер з Америки

06:30 05.12.2017
1409

У пятницю, 1 грудня, в жидичинську школу приїхав американський волонтер з «Корпусу Миру». Чоловік прибув у навчальний заклад з благородною метою – навчати українських школярів англіської.

Про це Район.Ківерці розповіла вчителька Жидичинської школи Наталя Петрук.

На волонтерові лежить непроста місія. Він повинен не лише вести уроки в місцевій школі, а й брати активну участь в житті громади. Таку діяльність чоловік здійснюватиме цілі два роки.

«Він проводитиме уроки. Це для того, щоб діти краще вивчали англійську мову. Крім того, займатиметься іншою діяльністю: шкільна діяльність, гуртки, різна діяльність в громаді», - каже пані Наталя.

Волонтер – громадянин Америки, там народився і виріс. Однак його імя ніколи не видасть істинної життєвої позіції чоловіка. Волонтера звати Валерій Леонтьєв. Вся справа в тому, що його батьки вже давно виїхали до Сполучених Штатів з Росії.

Пані Наталя зізнається, що перемовини з Корпусом Миру тривають вже другий рік поспіль. Каже, коли перший раз подавали документи, із технічних причин лист не надійшов. Однак вже наступна спроб виявилася вдалою.

Тепер Жидичинська школа матиме вчителя англійської з ідеальною вимовою. Однак, перед тим, як почати навчати школярів, чоловік сам повинен пройти нелегкий курс підготовки.

«Волонтери проходять курс підготовки . Вони вивчають українську мову – кожного дня мають уроки української мови, вивчають методику – як працювати з дітьми, вивчають різницю української та американської системи освіти», – розповідає вчителька.Додатково: Корпус Миру – урядове агентство США, покликання якого офіційно формулюється як зміцнення миру та дружби між народами світу. Місія Корпусу миру в Україні міститься у трьох простих цілях:

  • допомагати громадянам України шляхом надання компетентних спеціалістів для задоволення існуючих потреб у технічній кваліфікації;
  • сприяти кращому розумінню американців українцями;
  • сприяти кращому розумінню українців з боку американців.
Коментарі

Дмитро

07:09 07.12.2017

Молодці!

19 жовтня
Сьогодні
Вчора
17.10.2018
16.10.2018
15.10.2018
14.10.2018
13.10.2018
12.10.2018
11.10.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин