В Україні збільшили державну допомогу для дітей, які не отримують аліментів

04 Травня 2022, 14:41
В Україні збільшили державну допомогу для дітей, які не отримують аліментів 323
В Україні збільшили державну допомогу для дітей, які не отримують аліментів

Уряд збільшив розміри тимчасової державної допомоги для дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання не відоме.

Про це 3 травня повідомили на Урядовому порталі.

Міністерка соціальної політики України Марина Лазебна повідомила, що на виконання Закону України «Про внесення змін до Сімейного кодексу України щодо збільшення мінімального розміру аліментів, що стягуються на дитину з інших членів сім’ї та родичів, та запровадження мінімального розміру тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів», Уряд вніс зміни до Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме.

Рішенням Уряду визначили, що тимчасова державна допомога призначатиметься з урахуванням матеріального стану сім’ї, у якій виховується дитина, в розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. 

Максимальний розмір тимчасової допомоги для дітей віком до 6 років становитиме 2100 гривень, для дітей віком від 6 до 18 років – 2618 гривень.

Також проведуть перерахунок розміру тимчасової державної допомоги, виплату якої було проведено у січні – травні 2022 року, з урахуванням виплачених сум цієї допомоги.

Коментар
Код блоку:
04/12/2022 Неділя
04.12.2022
03.12.2022