Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Знайшла роботу через Ківерцівський РЦЗ: історія однієї швачки

13:33 13.01.2018
1223

Швачка Марія Бутеєць розповіла, як знайшла роботу за спеціальністю за допомогою Ківерцівського центру зайнятості.

Професія швачки вимагає певних вимог до особистих якостей працівника, таких як дисциплінованість, відповідальність, самостійність, наполегливість.

Саме тому ризик безробіття з даною професією – мінімальний навіть в скрутні часи в країні.

Для прикладу, розповім мою досить типову історію. Маючи освіту кравця і швачки я впевнено для себе вирішила працювати за своєю професією (хоча довгий час професійно пошиттям не займалась). Звернувшись за допомогою до Ківерцівського районного центру зайнятості, мені було надана можливість ознайомитись з наявними вакансіями, отримати кваліфіковану допомогу з техніки пошуку роботу та запропоновано відвідати ярмарку вакансій з Луцьким ТЗОВ «Анекс-плюс», які займаються пошиттям спецодягу та чохлів на дитячі коляски.

Яким було моє здивування, коли я, отримавши направлення на роботу і пройшовши вдало співбесіду, була прийнята на роботу.

Під час співбесіди роботодавець прийняв до уваги те, що я людина з досвідом, яка цікавиться своєю роботою, прагне досягнути більшого і має намір працювати на совість. Після цього я отримала постійну роботу і змогу реалізовуватись в новій справі, а також будувати своє майбутнє.

Таких історій, як у мене, стільки ж, скільки людей, котрі звернулися в службу зайнятості. Не так вже важливо, яка у вас освіта, чи є досвід роботи, якими навичками ви володієте. Центр зайнятості стане вашим вірним помічником у непростому завданні працевлаштування. При необхідності, вам нададуть можливість перенавчання або підвищення кваліфікації, щоб ви змогли зайняти ту посаду, про яку так довго мріяли. І пам’ятайте: «Хто шукає – той знаходить!».

Коментарі

економіст

11:07 15.01.2018

РЦЗ непотрібна нікому структура! Сидять на шиі платників податків! Ця публікація-ПІАР!!!

19 жовтня
Сьогодні
Вчора
17.10.2018
16.10.2018
15.10.2018
14.10.2018
13.10.2018
12.10.2018
11.10.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин