Масові обшуки у Ківерцях: як це пояснюють силовики

05 Серпня 2022, 13:13
Масові обшуки у Ківерцях: як це пояснюють силовики 9249
Масові обшуки у Ківерцях: як це пояснюють силовики

У Ківерцях 4 серпня відбувалися обшуки в оселях мешканців міста, читачі повідомляють також про посилені перевірки на блокпостах та велику кількість правоохоронців у місті.

Ці події Інформаційному агентству ВолиньPost прокоментували у пресслужбі Управління Служби безпеки України у Волинській області.

Запевняють, що законослухняним волинянам немає причин хвилюватися.

Зауважили, що контррозвідувальні, пошукові, профілактичні та режимно-обмежувальні заходи здійснюють з метою посилення пошуку, виявлення та нейтралізації диверсійних (терористичних) загроз, запобігання проникненню диверсійно-розвідувальних груп та інших осіб, які діють в інтересах противника. Окрім того, це триває, аби не допустити порушення роботи органів військового управління, державної влади та об’єктів критичної інфраструктури.

Такі дії, зокрема, у Ківерцях, але й в інших населених пунктах регіону здійснює Управління СБ України у Волинській області спільно з ГУНП у Волинській області, Національною гвардією України та Військовою службою правопорядку ЗСУ.

Переконують також, що усе відбувається з чітким дотриманням вимог законодавства.

«Просимо жителів регіону зберігати спокій та сприяти правоохоронцям у їхній діяльності. Адже наша мета – максимальна безпека волинян», – додали у пресслужбі обласного управління СБУ.

Читайте також: У Ківерцях в центрі Червоного Хреста відновили роботу перукарні

 

Коментар
Код блоку:
16/08/2022 Вівторок
16.08.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром