У Ківерцях переселенцям роздали 705 гуманітарних наборів

10 Вересня 2022, 17:28
Гуманітарна допомога для переселенців з Ківерців ФОТО 477
Гуманітарна допомога для переселенців з Ківерців

Для допомоги людям, які переживають складні життєві обставини «Карітас-Спес Луцьк», в рамках проєкту «Neighbor in need» видали гуманітарну допомогу у вигляді харчових продуктів та засобів особистої гігієни у місті Ківерці однойменної громади.

Про це повідомила пресслужба організації.

Соціальні працівники та волонтери видали набори із харчовими продуктами та засобами особистої гігієни для 705 внутрішньо переміщених осіб, багатодітних родин, малозабезпечених сімей та осіб похилого віку, які проживають у місті.

«Висловлюємо щиру подяку для наших волонтерів, кі приділяють свій час для допомоги ближнім! Щиро дякуємо пані Ларисі Понєдєльнік за допомогу, підтримку та сприяння в організації видач допомоги людям, міській раді міста Ківерці за надане приміщення для роздачі гуманітарної допомоги для верств населення, які її потребують, та за наданий транспорт для забезпечення логістики доставлення наборів із допомогою для людей. Також вдячні Ківерцівській райспоживспілці за наданий склад для зберігання гуманітарної допомоги», – йдеться у дописі організації.

Читайте також: Ківерцівському рятувальнику, який пробіг 800 кілометрів з Києва до Варшави, подарували бігові кросівки

Коментар
Код блоку:
04/02/2023 Субота
04.02.2023
03.02.2023