У Ківерцівській громаді будують житло для переселенців

14 Вересня 2022, 16:24
Будівництво житла для переселенців у Ківерцівській громаді ФОТО 250
Будівництво житла для переселенців у Ківерцівській громаді

У Ківерцівській громаді продовжують будувати житло для внутрішньо переміщених українців, які знайшли прихисток у громаді.

Про це розповіла пресслужба міської ради у фейсбуці.

Зокрема, днями на Волинь прибули ще п’ять вантажівок з будматеріалами від меценатів зі Швеції. Серед них, шість сучасних теплопомп, для забезпечення опаленням помешкань.

Крім того, у волинську громаду приїхали понад 20 шведів-будівельників, які уже розпочали роботу. Слід зазначити, що кожен спеціаліст – це власник того чи іншого підприємства у Швеції, яке спеціалізуються на будматеріалах.

Наразі триває модернізація наявних будівель: незабаром тут утеплять фасади та відремонтують дах. Також для зведення нових житлових споруд заливають фундамент. 

Житло для переселенців зводять на території оздоровчого табору благодійного фонду «Шведський центр допомоги». Невдовзі тут буде помешкання для 150 людей. У планах – продовжити будівництво, аби розселити ще 150 внутрішніх переселенців. 

Довідково:

Відновлення та будівництво помешкань проводять за підтримки шведського фонду «Ukrainahjälpen Filippus» спільно з Офісом Президента України в особі заступника керівника Кирила Тимошенка, начальника Волинської ОВА Юрія Погуляйка та команди народного депутата Валерія Стернійчука.

Коментар
Код блоку:
31/01/2023 Понеділок
30.01.2023