Ківерці: стали відомі деталі ДТП за участі вантажівки

31 Січня 2018, 11:57
10109

Оприлюднили фото з ДТП за участі вантажного автомобіля.

Сьогодні, 31 січня, у Ківерцях трапилася ДТП.

За словами поліцейськиих аварія сталася зранку, о 8:20. Вже о 8:25 про ДТП повідомили в районний відділ поліції.

Трагерія сталася у місті Ківерці на вулиці Чкалова, на трасі Луцьк – Маневичі.

Грузовий автомобіль марки ГАЗ, не впоравшись з управлінням, перекинувся. Точна причина поки не відома.

Судячи з фото, це був експедиторський автомобіль, що перевозив товар. Про стан водія наразі нічого не відомо.

Читайте також:

У Ківерцях перекинулася вантажівка

Коментарі
31 Січня 2018, 14:37
Ну по такій дорозі і не дивно, бо там ямка на ямці
31 Січня 2018, 15:35
Ну да....і слизька дорога була зранку...А на рахунок ям..., то там скільки б їх не латали, вони завджи будуть утворюватись....Там треба повністю перекладати новий асфальт!
31 Січня 2018, 15:42
шкода що то не мер наш був
31 Січня 2018, 15:49
100%
31 Січня 2018, 16:25
Ні дороги, ні тротуара.Потрібно , щоб мер по цій дорозі , не машиною їздив , а пішки щодня ходив
31 Січня 2018, 16:34
Скоріше всього ця дорога не відноситься до міської комунальної власності....Тому по ходу питання не до мера....
31 Січня 2018, 17:22
Якби це перекинулась якась бенклi чи лексус , тодi б наступного дня ця дiлянка булаб зроблена як в селi ОЗЕРО в яму вскочив Х пятий вiдбив колесо за тиждень стала нова дорога
31 Січня 2018, 18:28
На наших дорогах дуже мало вихованих і адекватних водіїв.Основна масса-хами,свині,мажори і просто бидло.Плюс дуже погані "дороги"-і такий результат.
31 Січня 2018, 19:44
Повірте, не дай Бог, там би сталась ДТП з потерпілими або, боронь Боже, загиблими....цю ділянку швиденько би зробили.....і кошти би знайшлися....у нас все так робиться....."поки грім не вдарить, дядько не перехреститься.."
31 Січня 2018, 20:34
щоб проїхати цю ділянку дороги потрібно виїжати на зустрічну смугу.не дорога а жах!!!
31 Січня 2018, 20:41
Я і сам так роблю...коли зустрічна смуга вільна....Хто хоче вбивати свою машину по тим калдойобинам....!
31 Січня 2018, 21:35
Моглиб хотяби і номера закрити!
01 Лютого 2018, 08:56
А для чого номера закривати..??
01 Лютого 2018, 16:03
Шановні ківерчани! Перейменуйте вулиці! З цим і ця ДТП повязана!
02 Лютого 2018, 11:08
От наворожив!! То була б не Чкалова, а Бандери, то б нічого не сталося))) Маразм!