Ківерці: міський голова привітав з Днем Збройних сил України бійців Роти охорони Луцького РТЦК та СП

06 Грудня 2022, 18:20
День Збройних сил України ФОТО 331
День Збройних сил України

У Ківерцівській громаді від початку повномасштабної війни боронить територію громади структурний підрозділ Територіальної оборони Рота охорони Луцького РТЦК та СП. Наших захисників прийшов привітати з професійним святом міський голова Олександр Ковальчук.

У лавах даного підрозділу служать люди різні за віком та професією, але об’єднані спільним бажанням – захистити Батьківщину. Про це пишуть на сторінці Ківерцівської міської ради у фейсбуці.

«З перших днів військового вторгнення російських загарбників ви показали справжній професіоналізм, бездоганну організацію, спроможність виконання поставлених задач та бойових наказів щодо оборони держави не лише у тилу, а й у зоні ведення інтенсивних бойових дій. Щодня своєю службою ви наближаєте Перемогу, даючи гідну відсіч ворогам. Ви - захист для громади, гордість для України і приклад для світу. Вічна  слава  і  пам’ять  тим, хто віддав життя за мирне майбутнє своєї Батьківщини. Щиро бажаємо вам здоров’я, мужності, витримки та непохитної віри у Перемогу!» – зазначив Олександр Ковальчук.

Також після привітання Олександр Миколайович від міської ради та депутатського корпусу вручив військовим тактичне взуття (берці) у кількості 62 пари.

Довідково: День Збройних сил України – свято, яке завжди відзначалося з гордістю та пошаною, проте у цьому році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини.

Коментар
Код блоку:
04/02/2023 Субота
04.02.2023
03.02.2023