У Ківерцях відбувся благодійний концерт приурочений

06 Грудня 2022, 19:00
Благодійний концерт у Ківерцях ФОТО 445
Благодійний концерт у Ківерцях

4 грудня у Ківерцівському Будинку культури імені М.П.Ковальова відбувся благодійний концерт, приурочений до Міжнародного дня волонтера, Дня Збройних Сил України та Дня органів місцевого самоврядування. 

Фото опублікували на сторінці Ківерцівської міської ради у фейсбуці.

«Шановні волонтери, військові, представники місцевого самоврядування! Спасибі, що у нашому шаленому ритмі життя не забуваєте про головне – творити хороші справи, дарувати надію, за Ваші великі серця, прагнення зробити світ кращим. Здоров'я Вам, сил, невичерпної енергії, однодумців і людської вдячності. Ви є прикладом для інших. Я хочу побажати Вам витримки, міцного здоров'я, благополуччя, мирного неба та Перемоги всім нам», – з вітальним словом звернувся міський голова Олександр Ковальчук.

Також до присутніх звернувся начальник Луцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Сергій Миронюк.

 «Сьогодні Збройни Сили України боронять нашу державу і показують прекрасні результати, але звичайно ж з підтримкою органів місцевого самоврядування та волонтерів. Тож вітаю усіх дотичних до свята і бажаю здоров'я, терпіння, наснаги та якнайшвидшої перемоги», – зазначив Сергій Миколайович.

Під час концерту міський голова вручав Подяки Ківерцівської міської ради волонтерам, військовослужбовцям та представникам органів самоврядування.

Також приємно відзначити, що більше двадцяти Подяк від міського голови отримали діти-волонтери, які протягом усього періоду, від початку повномаштабного вторгнення агресора, збирали кошти на ЗСУ, створюючи власні блок-пости, продаючи речі та смаколики власного виробництва. 

Окрім слів вдячності діти отримали подарунки від депутата міської ради Людмили Тананайської та за підтримки народного депутата України Валерія Стернійчука.

По закінченню благодійного концерту, організатори підрахували кошти зібрані громадою на потреби військовослужбовців ЗСУ. Цього разу вдалося зібрати 17 000 гривень. Кошти будуть витрачені на допомогу військовим.

Коментар
Код блоку:
04/02/2023 Субота
04.02.2023
03.02.2023