Громада Ківерців долучилася до всеукраїнської акції на підтримку Збройних сил України

07 Листопада 2023, 13:00
Протести у місті 641
Протести у місті

У межах всеукраїнської акції на підтримку військових, жителі Ківерцівської громади активно організовують мітинги, під час яких вимагають у місцевої влади виділяти більше коштів на потреби військових.

Про це Район.Ківерці 7 листопада повідомили активістка Наталія Холявінська.

«Зважаючи на критичну ситуацію з підтримки Збройних сил України, яка є у нашому місті, на постійні закиди, що ми не допомагаємо, або дуже мало допомагаємо ми чуємо тільки «ми допомагаємо», «ми допомагаємо багато», «от, дивіться – фото» ми все це хочемо бачити у цифрах. Тому, я підтримала такий пікет, повідомила це у себе на сторінці. Що я не згідна з діяльністю міської влади, я не згідна з розміром допомоги». – каже Наталія Холявінська.

Загалом, громада виходила на пікет двічі: перший відбувся 28 жовтня, тоді до акції долучилося 34 людини. Група ініціативних громадян зібралася біля приміщення міської ради Ківерців, з вимогами до керівництва громади відзвітувати про допомогу війську.

«До нас ніхто так і не вийшов.Хоча, зазначу, що у інших містах, де люди виходили на подібні пікети, до громади виходили і вже виходили на певний конструктив», – розповідає активістка.

Вдруге активісти приходили до стін міської ради вже 30 жовтня, виступали на сесії із пропозиціями та пояснювали свої вимоги.

«У травні, коли війна тривала вже більше року, в громаді проводять 22 тендери. З них, лише чотири для Збройних сил України. Це сюди не залучені тентери з Відділу освіти, по лікарні та первинці. І це все впливає на відсоток нашої допомоги», – продовжує пані Наталя.

«Сьогодні, проводять тендер на облаштування паркану на кладовищі. Проводять тендери напроплату телевізійних послуг, по вкладанню бруківки», – обурюється активістка.

Зазначимо, що акції протесту у Ківерцях проводять що суботи з 9 до 11:00 на різних локаціях.

Тож активісти домагаються, аби влада все ж йшла на діалог із громадськістю. А наступне зібрання проводитимуть у середу, 8 листопада, починаючи з 9 ранку.

 

Коментар
21/06/2024 Четвер
20.06.2024