У ківерцівському краєзнавчому музеї стартує виставковий сезон

16 Січня 2024, 11:47
У ківерцівському краєзнавчому музеї стартує виставковий сезон 622
У ківерцівському краєзнавчому музеї стартує виставковий сезон

У краєзнавчому музеї міста Ківерці відбудеться відкриття виставкового сезону – презентуватимуть виставку ляльок мотанок «Князівни та княгині України» та нові музейні простори.

Виставковий сезон стартує 19 січня. Про це 16 січня інформує Район.Ківерці.

В експозиції представлені 80 ляльок висотою 40 сантиметрів, вбраних у княжі строї часів Київської Русі. Ляльки виконані не як історичні копії, а як стилізовані образи, засновані на власних дослідженнях групи українських мисткинь.

Впродовж січня та лютого у музеї експонуватиметься фотовиставка світлин «Вони захищали Макарів». Роботи капітана Збройних сил України Юрія Вареника, присвячені захисникам Макарова та тим, хто брав участь у звільненні окупованих рашистами сіл Макарівської громади. 

«Також у виставці є світлини волинських волонтерів, які першими змогли доправити гуманітарну допомогу постраждалим. Окрім цього у музеї ви можете побувати у новому просторі «діалогу і комунікацій» та ознайомитися з процесом зацифрування лабораторії диджиталізації. Оглянути оновлені постійні експозиції про події Першої та Другої світових воєн та залу, присвячену вшануванню загиблих Героїв України – мешканців Ківерцівської громади. Ласкаво просимо!», – коментує директорка музею Оксана Сущук.

Читайте анонси в нашому Telegram  https://t.me/+Y5napsRXStJiMDcy

Коментар
21/06/2024 Четвер
20.06.2024