У Ківерцях відбувся хореографічний конкурс

09 Лютого 2024, 19:32
Хореографічний конкурс «Таланти твої, Україно» 610
Хореографічний конкурс «Таланти твої, Україно»

В Центрі позашкільної освіти провели хореографічний конкурс «Таланти твої, Україно». Під час заходу збирали кошти для Збройних сил України.

Про це 9 лютого повідомили на фейсбук-сторінці Ківерцівський центр позашкільної освіти.

Хореографічний вечір в Центрі позашкільної освіти був по особливому атмосферний: танцювальні композиції в пролозі, хореографічні номери конкурсантів, чудові патріотично-музичні треки, оплески вболівальників, робота журі, церемонія нагородження та вільні донати.

Усе це об'єднав у собі хореографічний конкурс, який вперше був організований у Ківерцівській громаді Народним театром танцю «Зорецвіт» та його високопрофесійними керівниками – Марією Щербатюк та Денисом Матвіюком. 

Юні танцюристи презентували фрагменти власних хореографічних етюдів, індивідуальний танцювальний колорит, манеру, стилістику, костюм та артистичні здібності. 

 Усі учасники конкурсу отримали грамоти та медалі, танцювальний досвід та бурхливі оплески від глядацької аудиторії.

Журі конкурсу у складі: Лесі Куліби, директоркаа ЦПО, Андрія Гундара – випускника ЦПО, хореографа Будинку культури ім. М.П. Ковальова, Денис Матвіюк, керівник Народного театру танцю «Зорецвіт», Елєана Щербатюк, солістка Народного театру танцю «Зорецвіт» оцінили конкурсантів:

  • І місце – Ракітіна Яна;
  • І місце – Щербатюк Діана;
  • І місце – Прокоп'юк Ангеліна;
  • І місце – Райгуцька Софія, Прокоп'юк Анна;
  • І місце – Ракітіна Яна, Супронюк Олександра;
  • І місце – Крупа Олеся, Прокоп'юк Ангеліна;
  • І місце – Митюк Христина, Митюк Анастасія, Остапчук Анна;
  • І місце – Прокоп'юк Анна, Райгуцька Софія, Ракітіна Яна, Супронюк Олександра;
  • II місце – Сахнюк Вероніка;
  • II місце – Ліпич Софія, Вілігурська Ніка;
  • II місце – Слободюк Софія;
  • II місце – Курмільова Анна, Божанюк Олександра;
  • II місце – Ярмолюк Соломія, Крупа Олеся;
  • II місце – Коханюк Дарина, Струсь Вікторія, Бесарабчук Тетяна;
  • II місце – Ярмолюк Соломія, Крупа Олеся, Грек Яна, Курмільова Анна, Божанюк Олександра;
  • III місце – Король Катерина, Васильковська Дарина;
  • III місце – Васютник Анастасія;
  • III місце – Ковзолович Вікторія, Сахнюк Вероніка;

«Щиро вдячні Марії Щербатюк, Денису Матвіюку за відмінне навчання діток хореографічному мистецтву», – йдеться у повідомленні.

На заході вдалося зібрати 2 750 гривень, які передадуть на потреби ЗСУ.

Коментар
21/04/2024 Неділя
21.04.2024
20.04.2024
19.04.2024