Ківерцівські футболістки вобороли ІІ місце на чемпіонаті області

18 Травня 2018, 18:00
Фото ілюстративне 1191
Фото ілюстративне

У середу, 16 травня, на стадіоні Колос в місті Ківерці відбулися зональні змагання групи Б чемпіонату області з футболу серед дівчат 2002 року народження і молодші за програмою обласної спартакіади ,«Волинь Спортивна 2018».

Про це Район.Ківерці інформує заступниця директора Ківерцівської дитячою на юнацької спортивної школи (ДЮСШ) Оксана Щербинська.

Участь у змаганнях взяли три команди: Ківерцівського, Маневицького та Камінь-Каширського районів.

За підсумками зіграних ігор команда Ківерцівської ДЮСШ посіла друге місце у групі вигравши у першій грі команду Камінь-Каширського району з рахунком 5:0 та програвши у наступній грі команді-переможцю Маневицького району з рахунком 2:0.

Тому побажаємо нашим дівчатам вдалого виступу у наступному етапі змагань в якому буде розігруватись 4-6 місце.

Команду до змагань підготували тренери-викладачі Ківерцівської ДЮСШ Гаврук Дмитро Олександрович та Ходорчук Михайло Анатолійович (відділення футболу села Берестяне).