Державі повернули землі «Цуманської пущі» вартістю майже 485 мільйонів гривень

07 Червня 2024, 10:07
Державі повернули землі «Цуманської пущі» вартістю майже 485 мільйонів гривень 312
Державі повернули землі «Цуманської пущі» вартістю майже 485 мільйонів гривень

Господарський суд Волинської області задовольнив позов Луцької окружної прокуратури, повернувши державі земельні ділянки природно-заповідного фонду площею понад 30 гектарів і вартістю майже 485 мільйонів гривень.

Про це інформує Волинська обласна прокуратура.

Господарський суд Волинської області ухвалив рішення на користь держави в справі щодо витребування земель природно-заповідного фонду, що раніше належали Ківерцівському національному природному парку «Цуманська пуща».

За позовом Луцької окружної прокуратури, поданим в інтересах держави в особі Волинської обласної державної адміністрації, суд постановив повернути у власність держави понад 30 гектарів земель, незаконно віднесених до сільськогосподарських та переданих в оренду.

Прокурори встановили, що на підставі незаконних рішень органів влади та місцевого самоврядування, земельні ділянки, які перебували в користуванні Ківерцівського національного природного парку, були неправомірно віднесені до земель сільськогосподарського призначення. Згодом ці землі були передані в комунальну власність, а потім – в оренду суб'єкту господарювання.

У суді прокурори домоглися повернення земельних ділянок у державну власність.

Коментар
13/07/2024 П'ятниця
12.07.2024