Кіноклуб ківерцівського краєзнавчого музею «Відкриваємо нові горизонти» отримав нагороду за найкращу історію впливу

12 Червня 2024, 14:30
Кіноклуб ківерцівського краєзнавчого музею «Відкриваємо нові горизонти» отримав нагороду за найкращу історію впливу 724
Кіноклуб ківерцівського краєзнавчого музею «Відкриваємо нові горизонти» отримав нагороду за найкращу історію впливу

Кіноклуб мережі Docudays UA «Відкриваємо нові горизонти», який працює у ківерцівському краєзнавчому музеї, став переможцем конкурсу на кращу імпакт-історію.

Конкурс між кіноклубами тривав із 5 квітня по 20 травня. Про це Район.Ківерці повідомила директорка ківерцівського краєзнавчого осередку Оксана Сущук і лише днями стало відомо про переможців.

Це конкурс про історію впливу у своїх громадах, приклад досягнення позитивних змін, а також особлива підтримка та оцінка діяльності кіноклубів Docudays UA та їх модераторів.
 
«Загалом працє 450 клубів Docudays UA. Це був конкурс на найкращу історію впливу та на найкращий імпакт-клуб Docudays. На цей конкурс могли подавалися зареєстровані клуби, адже це про їхню діяльність, про історію змін в громадах Ми мали подати свою анкету та податися гугл-формі на номінації: відкриті «Події» та «Спеціалізовані, закриті події». Тому,що це якраз конкурс за участі модераторів та модераторок постійних кіноклубів, які працюють не менше ніж шість місяців. У Ківерцях ми працюємо понад рік. А почали діяльність у січні 2022 року», – розповідає Оксана Сущук.
Зазначимо, що до участі у конкурсі долучилися 30 клубів, 10 з яких визнали переможцями.
Знаково, що це ті осередки Docudays UA, які відомі своєю діяльністю у громадах та мають вплив, активно проводили кінопокази, залучали різну аудиторію у межах діяльності та отримували відгуки та мали публікації у пресі. 
«На конкурс ми зайшли із історією про «Громадську раду волонтерів», яку ми намагалися створити у Ківерцівській громаді та історією про наші заходи із медіапросвіти, все це ми організовували у 2023 році. Нам вдалося поспілкуватися з різними волонтерами та вплинути на активізацію волонтерського руху у громаді. Тому, після наших заходів й відбулося пожвавлення у волонтерстві, медіапросвіті та захисті прав людини. Ця нагорода дуже важлива, адже це підтримка нашої діяльності, роботи кіноклубів та модераторів у такий важкий час», – підсумувала пані Оксана.
Коментар
13/07/2024 П'ятниця
12.07.2024