Ківерцівська студія співу «Домісолька» допомагає збирати кошти на підтримку Збройних сил України

20 Червня 2024, 19:24
Ківерцівська студія співу «Домісолька» допомагає збирати кошти на підтримку Збройних сил України 298
Ківерцівська студія співу «Домісолька» допомагає збирати кошти на підтримку Збройних сил України

Вихованки ківерцівської студії естрадного співу «Домісолька», на чолі з керівницею Світланою Демʹянчук, допомагають збирати кошти на підтримку Збройних сил України. Зібрані кошти юні співачки передають у місцевий волонтерський осередок – «Станцію добра».

20 червня учасниці студії вкотре влаштували імпровізований концерт у центрі міста, у межах якого збирали кошти для військових. Про це інформує кореспондентка Район.Ківерці.

«Ще на початку війни зібрала своїх дівчаток, старших і організувала співпрацю зі «Станцією добра». Спочатку ми збирали кошти й здавали на підтримку територіальної оборони, у міську раду. Згодом поставили за мету, аби зібрані кошти йшли на «нульові позиції» та конкретним бійцям, адже вони ризикують своїм життям, тому й звернулися до волонтерів. З нами співпрацює і Альона Максименко, і Віта Довгань, сьогоднішній збір ми також віддамо волонтеркам. Ківерчани нас знають. Також ми звітуємо. Хочу подякувати жителям та гостям міста, які долучаються до наших зборів, які донатять, які не шкодують своїх грошей, тому, що наші хлопці не шкодують свої життя», – каже пані Світлана.

Також Святлана Демʹянчук розповіла, що проводить такі благодійні акції цілий рік. Траплялися випадки, у холодні пори року, коли виходила зі збором самотужки та все ж не залишала благодійні збори.

Нині «Домісольці» вдалося зібрати та передати волонтерам близько 60 тисяч гривень.

 

Коментар
13/07/2024 П'ятниця
12.07.2024