У пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства села Журавичі незаконно утримували чоловіка

22 Червня 2024, 17:57
У пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства села Журавичі незаконно утримували чоловіка 379
У пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства села Журавичі незаконно утримували чоловіка

У пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, що у селі Журавичі незаконно утримували чоловіка, а також завдавали йому тілесних ушкоджень.

Віктора Звягіна утримували у Пункті від 13 травня, всупереч постанові апеляційного суду. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини у Волинській області.

«Із засобів масової інформації нам стало відомо, що у пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства незаконно утримують людину, а також завдають їй тілесних ушкоджень. Ми відреагували на дану інформацію шляхом перевірки нашою моніторинговою групою», – повідомили у дописі.
Як повідомили у дописі, чоловіка побили у пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства. На місці подія працювала Юлія Спас – Представниця Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області.
«Більше того, ми зафіксували під час відвідування в межах реалізації функцій Національного превентивного механізму, що Звягіну завдані тілесні ушкодження. Зі слів Звягіна, його побили саме тут. Всі ці обставини зараз з’ясовуються. Я працювала на місці події особисто! Як результат, Омбудсман України відкрив провадження. Також викликали представників Нацполіції, ДБР. На місці присутні органи прокуратури. Жорстоке та нелюдське поводження і незаконне позбавлення волі є недопустимим!», – повідомили на фейсбук-сторінці Представництва.
Коментар
13/07/2024 П'ятниця
12.07.2024